امروز : دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۲/۲۱ - ۱۳:۵۲ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

آبزی پروری و نگرانی های پیش رو

شمس الدین قادری که تقریبا ۲ ماه است مشغول بکار شده اولین کسی ست که امید بازگشت به آبزی پروری را در ریژاو زنده کرده است. بعد از حادثه ی منفور و برنامه ریزی شده ی انتشار سم در ۲ سال پیش که هیچ پیگیری توسط مسئولین برای عوامل آن صورت نگرفت، این اولین باری […]

شمس الدین قادری که تقریبا ۲ ماه است مشغول بکار شده اولین کسی ست که امید بازگشت به آبزی پروری را در ریژاو زنده کرده است. بعد از حادثه ی منفور و برنامه ریزی شده ی انتشار سم در ۲ سال پیش که هیچ پیگیری توسط مسئولین برای عوامل آن صورت نگرفت، این اولین باری است که با اقدام آقای قادری امیدها به پرورش دهندگان ماهی بازگشته است.

IMG-20150508-WA0013

اما او از مسئولین گله مند است. قادری از سنگ اندازی و ممانعت ادارات ریژاو و شهرستان بر سر راهش خبر می دهد و ابراز می دارد که بدون هیچ دلیلی برای او مشکل سازی می کنند.

ریژاونیوز تاکنون از برخی اقدامات پشت پرده ی مسئله ی آبزی پروری به دلایل فراوانی چشم پوشی کرده است. اما این شیوه ی برخورد نامحترمانه با شهروندان بسیار ناامید کننده است و عواقب خوبی را به دنبال نخواهد داشت.

در پایان اعلام میداریم که سکوت شهروندان در مقابل اجرا نشدن و حذف فاز دوم مزارع پرورش ماهی نگران کننده است!

Share
دیدگاه بینندگان
 • هیوا

  تاریخ : ۲۵ - اردیبهشت - ۱۳۹۴

  سلام بر ریژاو نیوز
  لطفا در مورد آخرین بازدید و جلسه نمایندگان ادارات شیلات، دامپزشکی، فرمانداری و نمایندگان مردم در شهر ریجابو مجلس اطلاع رسانی کنید.


  پاسخ دادن

  • ریژاو نیوز

   تاریخ : ۲۵ - اردیبهشت - ۱۳۹۴

   سلام بر هیوای عزیز
   ممنون از جسن توجه شما
   اگر خبر مهمی دارید که بتواند متضمن منافع شهر و شهروندان باشد خوشحال میشویم که منتشر کنیم
   متاسفانه با دیدارهایی که با مسئولین داشتیم علی الخصوص شیلات، ابهامات فراوانی در پشت پرده وجود دارد و ریژاو نیوز بر این بنا که رسانه ای مردمی است و متعهد به شهروندان ریژاو است از این مسائل چشم پوشی نخواهد کرد.
   ریژاونیوز مانورهای کم مایه ی مسئولین را منتشر نمی کند.


   پاسخ دادن

 • \پردال

  تاریخ : ۱۸ - مهر - ۱۳۹۴

  چرا کسی از قتل پدرم در روستای ریژاو حرفی نمیزنه ؟چرا باید یک بیگناه درحالی که مهمان شما بود کشته بشه من دتبال باعث وبانی این جنایتم اگه به ماجرای پرورش ماهی ربطی داره به من بگید .تمام مردم ریژاو مدیون خون پدرم هستند .چرا باید خانه آقای سهرابی تیر باران شود؟چرا کسی برای صدها رگبار شدن خانه های مردم ریژاو دستگیر نشده؟من خون پدرم را میخوام ؟یکی به من جواب بده


  پاسخ دادن

 • انصاف

  تاریخ : ۲ - بهمن - ۱۳۹۴

  اگر هر کسی بی اطلاع باشد مردم ریکاوری خوب میدانند اداره شیلات استان چه خدمتی به مجتمع پرورش ماهی ریژاو نمود و اگر انصاف بخرج ندهید در مقابل خداوند پاسخگو هستید ختم کلام


  پاسخ دادن

  • ریژاو نیوز

   تاریخ : ۲ - بهمن - ۱۳۹۴

   اگر صحبتی دارید ارسال کنید در سایت درج خواهد شد. البته باید ذکر کنیم که هویت شما باید کاملاً مشخص باشد. با سپاس


   پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به برنامه جهانی غذا