امروز : دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۰:۱۰ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

آثار منفی قاچاق دامن همه را می‌گیرد

به گزارش جهان نیوز، درباره ضرورت مبارزه با قاچاق کالا، اظهار کرد: با توجه به آسیبی كه قاچاق به اقتصاد كشور وارد می‌كند، مبارزه با قاچاق كالا و ارز همواره مورد توجه مسئولان كشور بوده است.

وی با اشاره به اینکه باید پدیده زشت کالا از اقتصاد كشور برطرف شود. ادامه داد: قاچاق و به ویژه قاچاق سازمان‌یافته، روی تولید داخلی کشور اثر منفی دارد و باعث تعطیلی کارخانجات تولیدی و بیکاری کارگران می‌شود.

استاندار کردستان با بیان اینکه آثار منفی قاچاق دامن همه را می‌گیرد، افزود: تاکنون مسئولان مربوطه اقدامات خوبی در مبارزه با قاچاق انجام داده‌اند، اما کافی نیست.

 مرادنیا یکی از اهداف مهم مبارزه با قاچاق کالا را سالم سازی اقتصاد دانست و تصریح کرد: باید با تداوم مبارزه با قاچاق به افزایش درآمد دولت کمک کنیم، چراکه ورود کالای قاچاق دولت و جامعه را از حقوق خود محروم می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه قانون اگر بازدارنده نباشد به متخلف فرصت مجدد ارتکاب جرم می‌دهد، گفت: باید قوانین به قدری محکم و دقیق باشند تا عرصه بر متخلفان تنگ شود.

منبع:باشگاه خبرنگاران

به گزارش جهان نیوز، درباره ضرورت مبارزه با قاچاق کالا، اظهار کرد: با توجه به آسیبی كه قاچاق به اقتصاد كشور وارد می‌كند، مبارزه با قاچاق كالا و ارز همواره مورد توجه مسئولان كشور بوده است. وی با اشاره به اینکه باید پدیده زشت کالا از اقتصاد كشور برطرف شود. ادامه داد: قاچاق و به ویژه قاچاق سازمان‌یافته، روی تولید داخلی کشور اثر منفی دارد و باعث تعطیلی کارخانجات تولیدی و بیکاری کارگران می‌شود. استاندار کردستان با بیان اینکه آثار منفی قاچاق دامن همه را می‌گیرد، افزود: تاکنون مسئولان مربوطه اقدامات خوبی در مبارزه با قاچاق انجام داده‌اند، اما کافی نیست.  مرادنیا یکی از اهداف مهم مبارزه با قاچاق کالا را سالم سازی اقتصاد دانست و تصریح کرد: باید با تداوم مبارزه با قاچاق به افزایش درآمد دولت کمک کنیم، چراکه ورود کالای قاچاق دولت و جامعه را از حقوق خود محروم می‌کند. وی با تاکید بر اینکه قانون اگر بازدارنده نباشد به متخلف فرصت مجدد ارتکاب جرم می‌دهد، گفت: باید قوانین به قدری محکم و دقیق باشند تا عرصه بر متخلفان تنگ شود. منبع:باشگاه خبرنگاران
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا