امروز : چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۱:۲۹ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

آقای‌رحمانی‌فضلی یک‌هفته از خط ویژه حرکت نکنید

به گزارش جهان نیوز؛ بهروز نعمتی نماینده مردم تهران در جلسه علنی امروز مجلس و در تذکر شفاهی خطاب به وزیر کشور گفت: از آقای رحمانی فضلی می خواهم یک هفته از خط ویژه حرکت نکند و ببیند الان مردم ساعت ها در ترافیک طاقت فرسای تهران و کلان شهرها به سر می برند.
وی خطاب به وزیر کشور افزود: شما به عنوان شورای ترافیک کشور باید این مشکل را حل کنید.
نعمتی ادامه داد: باید میان اجزای شورای ترافیک هماهنگی وجود داشته باشد که این هماهنگی نیست و این کلاف سردرگم باعث آزار مردم شده است.
نماینده مردم تهران در مجلس در بخش دیگری از تذکر خود با انتقاد از عدم هم سویی و هماهنگی تیم اقتصادی دولت فعلی خطاب به رئیس جمهور اظهار داشت: تیم اقتصادی دولت را هماهنگ تر و منسجم تر انتخاب کنید و این تیم یک لیدر داشته باشد که حرف آخر را بزند.
به گزارش جهان نیوز؛ بهروز نعمتی نماینده مردم تهران در جلسه علنی امروز مجلس و در تذکر شفاهی خطاب به وزیر کشور گفت: از آقای رحمانی فضلی می خواهم یک هفته از خط ویژه حرکت نکند و ببیند الان مردم ساعت ها در ترافیک طاقت فرسای تهران و کلان شهرها به سر می برند. وی خطاب به وزیر کشور افزود: شما به عنوان شورای ترافیک کشور باید این مشکل را حل کنید. نعمتی ادامه داد: باید میان اجزای شورای ترافیک هماهنگی وجود داشته باشد که این هماهنگی نیست و این کلاف سردرگم باعث آزار مردم شده است. نماینده مردم تهران در مجلس در بخش دیگری از تذکر خود با انتقاد از عدم هم سویی و هماهنگی تیم اقتصادی دولت فعلی خطاب به رئیس جمهور اظهار داشت: تیم اقتصادی دولت را هماهنگ تر و منسجم تر انتخاب کنید و این تیم یک لیدر داشته باشد که حرف آخر را بزند.
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا