امروز : شنبه ۸ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۰۸ - ۱۱:۰۸ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

آژانس درخواست ترامپ برای ارائه اطلاعات محرمانه ایران را رد کرد

به گزارش جهان نیوز، وبگاه شبکه خبری بلومبرگ مدعی شده آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درخواست دولت آمریکا به ریاست «دونالد ترامپ» برای افشای اطلاعات طبقه‌بندی شده جمع‌آوری از ایران را رد کرد. 
 
بلومبرگ این خبر را به نقل از دیپلمات‌های آگاه منتشر کرده اما به جزئیات بیشتری درباره آن اشاره نکرده است. 
بلومبرگ همچنین مدعی شده طرفداران توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 (برجام) زمان زیادی را صرف آموزش به مقام‌های دولت ترامپ درباره این توافق کرده‌اند. 

سه دیپلمات ارشد که در تماس نزدیک با آژانس هستند گفته‌اند مقام‌های این نهاد بین‌المللی مجبور بوده‌اند در ماه‌های گذشته مسائل پایه‌ای برجام را به اعضای دولت ترامپ آموزش دهند. 

«نیکی هیلی»، نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد در سخنرانی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اش در موسسه «امریکن اینترپرایز» درباره توافق هسته‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای ایران، مرتکب چندین اشتباه اساسی شد. 

او به عنوان مثال مدعی شد که توافق هسته‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای با ایران قرار بوده به تعطیلی کامل برنامه هسته‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای این کشور منجر شود. 

به گزارش جهان نیوز، وبگاه شبکه خبری بلومبرگ مدعی شده آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درخواست دولت آمریکا به ریاست «دونالد ترامپ» برای افشای اطلاعات طبقه‌بندی شده جمع‌آوری از ایران را رد کرد.    بلومبرگ این خبر را به نقل از دیپلمات‌های آگاه منتشر کرده اما به جزئیات بیشتری درباره آن اشاره نکرده است.  بلومبرگ همچنین مدعی شده طرفداران توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 (برجام) زمان زیادی را صرف آموزش به مقام‌های دولت ترامپ درباره این توافق کرده‌اند.  سه دیپلمات ارشد که در تماس نزدیک با آژانس هستند گفته‌اند مقام‌های این نهاد بین‌المللی مجبور بوده‌اند در ماه‌های گذشته مسائل پایه‌ای برجام را به اعضای دولت ترامپ آموزش دهند.  «نیکی هیلی»، نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد در سخنرانی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اش در موسسه «امریکن اینترپرایز» درباره توافق هسته‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای ایران، مرتکب چندین اشتباه اساسی شد.  او به عنوان مثال مدعی شد که توافق هسته‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای با ایران قرار بوده به تعطیلی کامل برنامه هسته‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای این کشور منجر شود. 
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا