امروز : یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۸:۱۴ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

«آیت‌الله واعظ‌ زاده خراسانی» تحت مراقبت پزشکان است

آیت‌الله محمد واعظ زاده خراسانی تحت مراقبت پزشکان است و وضعیت عمومی ایشان با ثبات گزارش شده است.

به گزارش ایسنا، آیت‌الله محمد واعظ زاده خراسانی که روز شنبه ٢٩ آبان برای انجام معاینات بیشتر به بیمارستان انتقال یافت، بنابر نظر رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد اینک تحت مراقبت کامل تیم پزشکی است و در بخش آی سی یو بستری هستند، وضعیت جسمی و عمومی ایشان از لحاظ قلبی باثبات گزارش شده است.

از عموم عزاداران اربعین سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین (ع) درخواست می‌شود برای بهبودی
این استاد و متفکر بزرگ اسلامی دعا کنند.

آیت الله واعظ زاده خراسانی استاد دانشگاه مشهد، از پیشگامان نظریه وحدت و تقریب مذاهب اسلامی و از شاگردان مبرز آیت الله بروجردی و امام خمینی(ره) است.

بزرگترین مجموعه دائرة المعارف تفسیری قرآن، تحت اشراف علمی ایشان در مشهد بیش از ۲۰ سال در دست تدوین است و تاکنون بیش از ٣٠ جلد آن از سوی بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی منتشر شده است.

آیت‌الله محمد واعظ زاده خراسانی تحت مراقبت پزشکان است و وضعیت عمومی ایشان با ثبات گزارش شده است. به گزارش ایسنا، آیت‌الله محمد واعظ زاده خراسانی که روز شنبه ٢٩ آبان برای انجام معاینات بیشتر به بیمارستان انتقال یافت، بنابر نظر رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد اینک تحت مراقبت کامل تیم پزشکی است و در بخش آی سی یو بستری هستند، وضعیت جسمی و عمومی ایشان از لحاظ قلبی باثبات گزارش شده است. از عموم عزاداران اربعین سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین (ع) درخواست می‌شود برای بهبودی این استاد و متفکر بزرگ اسلامی دعا کنند. آیت الله واعظ زاده خراسانی استاد دانشگاه مشهد، از پیشگامان نظریه وحدت و تقریب مذاهب اسلامی و از شاگردان مبرز آیت الله بروجردی و امام خمینی(ره) است. بزرگترین مجموعه دائرة المعارف تفسیری قرآن، تحت اشراف علمی ایشان در مشهد بیش از 20 سال در دست تدوین است و تاکنون بیش از ٣٠ جلد آن از سوی بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی منتشر شده است.

دیدگاه بسته شده است.

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا