امروز : چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۹:۵۵ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

آیت الله خاتمی: نباید جذب ما «ابوجهل‌ها» باشند

به گزارش جهان نیوز به نقل از میزان، حجت السلام سیداحمدخاتمی در مراسم اختتامیه سی و یکمین دوره مسابقات قرآنی نیرو‌های مسلح گفت: شما را به خدا قدر نیرو‌های مسلح خودمان را بدانید.

وی با بیان اینکه کوبیدن سپاه، ارتش و دیگر نیرو‌های مسلح «خود زنی» است، افزود: چرا به اردوگاه خودتان گل می‌زنید.

امام‌جمعه‌موقت تهران تاکید کرد: بینی و بین الله، نیرو‌های مسلح ما یک مجموعه هستند و یک آرمان و هدف را دنبال می‌کنند، هیچکس حق ندارد آن‌ها را هدف قرار دهد.

خاتمی با اشاره به اینکه ما یک نظام هستیم، خاطرنشان کرد: وزارت دفاع موشک تولید می‌کند تا ارتش و سپاه و نیروی انتظامی، به دشمن ضربه بزند، خط کشی در این راستا معنی ندارد.

به گزارش جهان نیوز به نقل از میزان، حجت السلام سیداحمدخاتمی در مراسم اختتامیه سی و یکمین دوره مسابقات قرآنی نیرو‌های مسلح گفت: شما را به خدا قدر نیرو‌های مسلح خودمان را بدانید. وی با بیان اینکه کوبیدن سپاه، ارتش و دیگر نیرو‌های مسلح «خود زنی» است، افزود: چرا به اردوگاه خودتان گل می‌زنید. امام‌جمعه‌موقت تهران تاکید کرد: بینی و بین الله، نیرو‌های مسلح ما یک مجموعه هستند و یک آرمان و هدف را دنبال می‌کنند، هیچکس حق ندارد آن‌ها را هدف قرار دهد. خاتمی با اشاره به اینکه ما یک نظام هستیم، خاطرنشان کرد: وزارت دفاع موشک تولید می‌کند تا ارتش و سپاه و نیروی انتظامی، به دشمن ضربه بزند، خط کشی در این راستا معنی ندارد.
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا