امروز : چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۰:۳۸ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

اجازه بازرسی از مراکز نظامی را نمی‌دهیم

به گزارش جهان نیوز، امیر احمدرضا پوردستان جانشین فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی در خصوص بازدید از مراکز نظامی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ستاد کل نیروهای مسلح در مورد بازرسی از مراکز نظامی موضع رسمی نیروهای مسلح را ترسیم کرده است. به هیچ وجه اجازه بازدید از مراکز نظامی داده نخواهد شد و همانطوری که در برجام عنوان شده است، مراکز نظامی از بازرسی مستثنی هستند.

امیر پوردستان گفت:‌ نیروهای مسلح با قوت از موضع به حق خود دفاع می‌کنند و اجازه هیچ‌گونه بازرسی را نمی‌دهند.

وی در خصوص اخطار به ناو آمریکایی تصریح کرد:‌ در جریانی که چند روز پیش اتفاق افتاد، یک شناور دچار مشکل شده بود که یکی از ناوچه‌های جمهوری اسلامی برای کمک به آن رفت. همزمان یک شناور آمریکایی نیز به آن نزدیک شده بود که با اخطار نیروی دریایی ما عقب‌نشینی کرد. البته این‌ها مراوداتی است که در دریا وجود دارد و آن‌ها هم ملزم به رعایت آن هستند؛ اگرچه حضور نیروی دریایی آمریکا در این آب‌ها یک حضوری غاصبانه است.

منبع:دفاع پرس

به گزارش جهان نیوز، امیر احمدرضا پوردستان جانشین فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی در خصوص بازدید از مراکز نظامی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ستاد کل نیروهای مسلح در مورد بازرسی از مراکز نظامی موضع رسمی نیروهای مسلح را ترسیم کرده است. به هیچ وجه اجازه بازدید از مراکز نظامی داده نخواهد شد و همانطوری که در برجام عنوان شده است، مراکز نظامی از بازرسی مستثنی هستند. امیر پوردستان گفت:‌ نیروهای مسلح با قوت از موضع به حق خود دفاع می‌کنند و اجازه هیچ‌گونه بازرسی را نمی‌دهند. وی در خصوص اخطار به ناو آمریکایی تصریح کرد:‌ در جریانی که چند روز پیش اتفاق افتاد، یک شناور دچار مشکل شده بود که یکی از ناوچه‌های جمهوری اسلامی برای کمک به آن رفت. همزمان یک شناور آمریکایی نیز به آن نزدیک شده بود که با اخطار نیروی دریایی ما عقب‌نشینی کرد. البته این‌ها مراوداتی است که در دریا وجود دارد و آن‌ها هم ملزم به رعایت آن هستند؛ اگرچه حضور نیروی دریایی آمریکا در این آب‌ها یک حضوری غاصبانه است. منبع:دفاع پرس
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا