امروز : جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱:۴۳ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

احضار مسئولان یک شرکت هواپیمایی به دادسرا

به گزارش جهان نیوز، محمدحسن اصولی صفار روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پرواز دیشب مشهد به اهواز به دلیل نداشتن مجوز شرکت هواپیمایی با مشکل و تاخیر سه ساعته مواجه شد.

وی ادامه داد: این پرواز قرار بود ساعت ۲۰:۳۰ انجام شود اما بنا به گفته مسئولان فرودگاه مشهد پرواز و فروش بلیت آن فاقد مجوز بود لذا با دستور قضائی این پرواز در ساعت ۲۳:۳۰ انجام شد.

بازپرس ویژه جرائم فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد فروش بلیت بدون مجوز را جرم اعلام و بیان کرد: مسئولان شرکت هواپیمایی زاگرس در خراسان رضوی برای ارائه توضیحات لازم در همین خصوص به دادسرای ویژه جرائم فرودگاه هاشمی نژاد احضار شده اند.

فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد بعد از فرودگاه مهرآباد تهران پر رفت و آمدترین فرودگاه کشور است که بطور متوسط در ایام عادی تا ۱۸۰ پرواز و در شرایط پیک مسافری تا ۲۵۰ پرواز از آن انجام می شود.

به گزارش جهان نیوز، محمدحسن اصولی صفار روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پرواز دیشب مشهد به اهواز به دلیل نداشتن مجوز شرکت هواپیمایی با مشکل و تاخیر سه ساعته مواجه شد. وی ادامه داد: این پرواز قرار بود ساعت 20:30 انجام شود اما بنا به گفته مسئولان فرودگاه مشهد پرواز و فروش بلیت آن فاقد مجوز بود لذا با دستور قضائی این پرواز در ساعت 23:30 انجام شد. بازپرس ویژه جرائم فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد فروش بلیت بدون مجوز را جرم اعلام و بیان کرد: مسئولان شرکت هواپیمایی زاگرس در خراسان رضوی برای ارائه توضیحات لازم در همین خصوص به دادسرای ویژه جرائم فرودگاه هاشمی نژاد احضار شده اند. فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد بعد از فرودگاه مهرآباد تهران پر رفت و آمدترین فرودگاه کشور است که بطور متوسط در ایام عادی تا 180 پرواز و در شرایط پیک مسافری تا 250 پرواز از آن انجام می شود.
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا