امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۵:۴۶ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

از سهم خواهی تا تهدید

به گزارش جهان نیوز، سهم خواهی از روحانی شکل تازه ای به خود گرفته و سهم خواهی از رئیس جمهور به تهدید وزرا تبدیل شده است. جعفرزاده ایمن آبادی نماینده اصلاح طلب مجلس  رحمانی فضلی را تهدید می کند که در صورت پذیرفتن مجدد وزارت کشور باید تبعات آن نظیر عدم رای اعتماد در مجلس را هم بدهد.

پیشتر نیز در ۳۱فروردین ۹۵  علی مطهری در حاشیه جلسه علنی مجلس شورای اسلامی، در جمع خبرنگاران با اشاره به اظهارات پیشین خود مبنی بر استیضاح وزیر کشور در صورت عدم ارائه اعتبارنامه مینو خالقی منتخب مردم اصفهان در مجلس دهم گفته بود:‌ منتظریم ببینیم وزارت کشور چگونه رفتار می‌کند؛ اگر این وزارتخانه اعتبارنامه خانم خالقی را صادر کند موضوع استیضاح نیز منتفی خواهد شد. به همین دلیل ما همچنان با وزارت کشور در ارتباط هستیم و درصورتی‌که اعتبارنامه صادر نشود استیضاح وزیر کشور را مطرح خواهیم کرد.

منبع:مشرق
 

به گزارش جهان نیوز، سهم خواهی از روحانی شکل تازه ای به خود گرفته و سهم خواهی از رئیس جمهور به تهدید وزرا تبدیل شده است. جعفرزاده ایمن آبادی نماینده اصلاح طلب مجلس  رحمانی فضلی را تهدید می کند که در صورت پذیرفتن مجدد وزارت کشور باید تبعات آن نظیر عدم رای اعتماد در مجلس را هم بدهد. پیشتر نیز در 31فروردین 95  علی مطهری در حاشیه جلسه علنی مجلس شورای اسلامی، در جمع خبرنگاران با اشاره به اظهارات پیشین خود مبنی بر استیضاح وزیر کشور در صورت عدم ارائه اعتبارنامه مینو خالقی منتخب مردم اصفهان در مجلس دهم گفته بود:‌ منتظریم ببینیم وزارت کشور چگونه رفتار می‌کند؛ اگر این وزارتخانه اعتبارنامه خانم خالقی را صادر کند موضوع استیضاح نیز منتفی خواهد شد. به همین دلیل ما همچنان با وزارت کشور در ارتباط هستیم و درصورتی‌که اعتبارنامه صادر نشود استیضاح وزیر کشور را مطرح خواهیم کرد. منبع:مشرق  
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا