امروز : سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۶:۲۵ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

اسامی اعضای هیئت‌رئیسه کمیسیون اصل ۹۰

به گزارش جهان نیوز، اکبر ترکی عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی تسنیم با اشاره به جلسه عصر امروز این کمیسیون، گفت: در این جلسه اعضای هیئت‌رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس انتخاب شدند.
وی افزود: در این جلسه، فرهاد تجری و محمدرضا امیرحسن‌خانی با رأی اکثریت اعضای کمیسیون، به ترتیب به عنوان نواب اول و دوم این کمیسیون انتخاب شدند.
عضو کمیسیون اصل نود مجلس تصریح کرد: همچنین در این جلسه، ولی داداشی نیز با رأی اکثریت اعضای کمیسیون به عنوان سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس انتخاب شد.
به گزارش تسنیم، پیشتر، داوود محمدی نیز در جلسه علنی مجلس و با رأی اکثریت نمایندگان به عنوان رئیس کمیسیون اصل نود برای یک سال آینده ابقا شده بود.

منبع: تسنیم

به گزارش جهان نیوز، اکبر ترکی عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی تسنیم با اشاره به جلسه عصر امروز این کمیسیون، گفت: در این جلسه اعضای هیئت‌رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس انتخاب شدند. وی افزود: در این جلسه، فرهاد تجری و محمدرضا امیرحسن‌خانی با رأی اکثریت اعضای کمیسیون، به ترتیب به عنوان نواب اول و دوم این کمیسیون انتخاب شدند. عضو کمیسیون اصل نود مجلس تصریح کرد: همچنین در این جلسه، ولی داداشی نیز با رأی اکثریت اعضای کمیسیون به عنوان سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس انتخاب شد. به گزارش تسنیم، پیشتر، داوود محمدی نیز در جلسه علنی مجلس و با رأی اکثریت نمایندگان به عنوان رئیس کمیسیون اصل نود برای یک سال آینده ابقا شده بود. منبع: تسنیم
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا