امروز : یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۹:۴۴ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

اظهارات جدید «ملیجک منافقین» علیه ایران

به گزارش جهان نیوز به نقل از دیلی استار، «رودی جولیانی» شهردار سابق نیویورک عنوان داشت که ایران تهدیدی بزرگتر از کره شمالی و «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهوری روسیه، محسوب می شود.
وی در ادامه مدعی شد: ایران بزرگترین و بدترین دشمن آمریکا است. این کشور یک خطر بزرگ در سراسر جهان به حساب می‌آید. خطر بلند مدت آمریکا، ایران است. ایران در مقایسه با کره شمالی هم تهدید بزرگتری به حساب می‌آید. آنها به دنبال توسعه امپراتوری خود هستند؛ اما کره شمالی محدود به یک قلمرو است. در ایران فناوری‌های برتری نسبت به کره شمالی وجود دارد. درمورد کره شمالی می‌دانیم که با کیم جونگ اون طرف حساب هستیم و به کمک چین برای مهار وی امید زیادی بسته‌ایم؛ اما درمورد ایران اینطور نیست.
جولیانی در پایان ادعاهای خود عنوان داشت: تغییر حکومت در ایران راهکار نظامی ندارد. این موضوع فقط با یک شورش داخلی محقق می‌شود و تنها کاری که آمریکا می‌تواند انجام دهد، اعمال تحریم های اقتصادی بیشتر علیه ایران است تا نارضایتی مردم بیشتر شود.  تغییر حکومت در ایران نیازمند اقدامی از داخل این کشور است. دولت ها چگونه در شوروی سابق، لهستان و یا جمهوری چک تغییر کردند؟ هیچکدام به کمک ارتش محقق نشد. این مردم بودند که در نهایت قیام کردند و قدرت هیچ ارتشی نمی‌توانست با آنها برابری کند.

منبع: مهر

به گزارش جهان نیوز به نقل از دیلی استار، «رودی جولیانی» شهردار سابق نیویورک عنوان داشت که ایران تهدیدی بزرگتر از کره شمالی و «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهوری روسیه، محسوب می شود. وی در ادامه مدعی شد: ایران بزرگترین و بدترین دشمن آمریکا است. این کشور یک خطر بزرگ در سراسر جهان به حساب می‌آید. خطر بلند مدت آمریکا، ایران است. ایران در مقایسه با کره شمالی هم تهدید بزرگتری به حساب می‌آید. آنها به دنبال توسعه امپراتوری خود هستند؛ اما کره شمالی محدود به یک قلمرو است. در ایران فناوری‌های برتری نسبت به کره شمالی وجود دارد. درمورد کره شمالی می‌دانیم که با کیم جونگ اون طرف حساب هستیم و به کمک چین برای مهار وی امید زیادی بسته‌ایم؛ اما درمورد ایران اینطور نیست. جولیانی در پایان ادعاهای خود عنوان داشت: تغییر حکومت در ایران راهکار نظامی ندارد. این موضوع فقط با یک شورش داخلی محقق می‌شود و تنها کاری که آمریکا می‌تواند انجام دهد، اعمال تحریم های اقتصادی بیشتر علیه ایران است تا نارضایتی مردم بیشتر شود.  تغییر حکومت در ایران نیازمند اقدامی از داخل این کشور است. دولت ها چگونه در شوروی سابق، لهستان و یا جمهوری چک تغییر کردند؟ هیچکدام به کمک ارتش محقق نشد. این مردم بودند که در نهایت قیام کردند و قدرت هیچ ارتشی نمی‌توانست با آنها برابری کند. منبع: مهر
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا