امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۳:۰۰ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

اظهار بی‌اطلاعی امیرسیاری ازحضورش در کابینه دولت

به گزارش جهان نیوز به نقل از میزان، امیر حبیب‌الله سیاری در حاشیه آئین رونمایی از بازی «مبارزه در خلیج عدن ٢ ویژه تلفن همراه» که امروز در نمایشگاه الکامپ تهران برگزار شد درباره شایعاتی مبنی بر حضورش در کابینه دولت دوازهم گفت: من از این موضوع بی خبر هستم.
 

دستگیری دو سه تیم صیادی عربستان

 

سیاری درباره دستگیری برخی صیادان ایرانی از سوی عربستان نیز گفت: صیادان ما کاملا وارد هستند، ممکن است در مرز آبی ما با عربستان صید کنند. اتفاق هم افتاده که گارد ساحلی آن‌ها اشتباه کرده و صیادان ما را دستگیر کرده است کما اینکه در هفته گذشته دو سه تیم صیادی آنها در آب‌های ما دستگیر شدند.

 

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایرن تاکید کرد: در دریا تشخیص مرز‌ها و مسیر‌ها با استفاده از جی پی اس و مسیریاب میسر است و بروز خطا در این مورد نیز گه گزاری پیش می‌آید. آزادسازی صیادان دستگیرشده از مسیر دستگاه سیاست خارجی کشور است.

به گزارش جهان نیوز به نقل از میزان، امیر حبیب‌الله سیاری در حاشیه آئین رونمایی از بازی «مبارزه در خلیج عدن ٢ ویژه تلفن همراه» که امروز در نمایشگاه الکامپ تهران برگزار شد درباره شایعاتی مبنی بر حضورش در کابینه دولت دوازهم گفت: من از این موضوع بی خبر هستم.   دستگیری دو سه تیم صیادی عربستان   سیاری درباره دستگیری برخی صیادان ایرانی از سوی عربستان نیز گفت: صیادان ما کاملا وارد هستند، ممکن است در مرز آبی ما با عربستان صید کنند. اتفاق هم افتاده که گارد ساحلی آن‌ها اشتباه کرده و صیادان ما را دستگیر کرده است کما اینکه در هفته گذشته دو سه تیم صیادی آنها در آب‌های ما دستگیر شدند.   فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایرن تاکید کرد: در دریا تشخیص مرز‌ها و مسیر‌ها با استفاده از جی پی اس و مسیریاب میسر است و بروز خطا در این مورد نیز گه گزاری پیش می‌آید. آزادسازی صیادان دستگیرشده از مسیر دستگاه سیاست خارجی کشور است.
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا