امروز : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۱۵:۰۱ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

اعزام تجهیزات جدید موشکی به غرب کشور

به گزارش جهان نیوز، امیر سرتیپ دوم «علیرضا الهامی» معاون عملیات قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) با اشاره به برگزاری رزمایش‌های ارتش و سپاه در غرب و شمال‌غرب کشور اظهار کرد: قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) برابر وظایف و ماموریت‌های ذاتی خود پوشش پدافندی لازم را برای رزمایش‌ها و تمرینات نظامی نیروهای ارتش و سپاه در غرب و شمال‌غرب کشور فراهم کرده است.
وی افزود: قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) با اعزام تجهیزات موشکی جدید به تقویت دفاع هوایی در منطقه غرب پرداخته و آمادگی پاسخگویی قاطع به هرگونه تجاوز را ارتقا بخشیده است.
امیر الهامی در پایان تصریح کرد: تامین امنیت هوا و فضا با استفاده از انواع تجهیزات راداری، موشکی، اطلاعاتی، ارتباطی و توپخانه‌ای تحت هدایت شبکه یکپارچه پدافند هوایی در نواحی غربی کشور به ویژه در مرزهای هوایی آن منطقه مستمر انجام می‌شود.
 
منبع:دفاع پرس
به گزارش جهان نیوز، امیر سرتیپ دوم «علیرضا الهامی» معاون عملیات قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) با اشاره به برگزاری رزمایش‌های ارتش و سپاه در غرب و شمال‌غرب کشور اظهار کرد: قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) برابر وظایف و ماموریت‌های ذاتی خود پوشش پدافندی لازم را برای رزمایش‌ها و تمرینات نظامی نیروهای ارتش و سپاه در غرب و شمال‌غرب کشور فراهم کرده است. وی افزود: قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) با اعزام تجهیزات موشکی جدید به تقویت دفاع هوایی در منطقه غرب پرداخته و آمادگی پاسخگویی قاطع به هرگونه تجاوز را ارتقا بخشیده است. امیر الهامی در پایان تصریح کرد: تامین امنیت هوا و فضا با استفاده از انواع تجهیزات راداری، موشکی، اطلاعاتی، ارتباطی و توپخانه‌ای تحت هدایت شبکه یکپارچه پدافند هوایی در نواحی غربی کشور به ویژه در مرزهای هوایی آن منطقه مستمر انجام می‌شود.   منبع:دفاع پرس
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا