امروز : جمعه ۹ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۱۲:۱۰ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

اعزام زائران کرمانشاهی حج تمتع از ۲۷ مردادماه آغاز می شود

یک هزار زائر حج تمتع ۹۶ استان کرمانشاه در قالب ۷ کاروان شامل ۳ کاروان اهل سنت و ۴ کاروان شیعه، از ۲۷ مرداد ماه و از طریق ایستگاه پروازی فرودگاه شهید اشرفی کرمانشاه به سرزمین وحی اعزام خواهند شد.

مدیر حج و زیارت استان کرمانشاه از تکمیل ظرفیت کاروان‌های حج تمتع سال ۱۳۹۶ استان خبر داد.

 

“حامد دارابی” با اشاره به تکمیل ظرفیت کاروان های استان بیان داشت: ثبت نام از دارندگان فیش های حج که از دو هفته پیش آغاز گردیده بود، به حمداله در تاریخ دوشنبه ۲۲ خردادماه کلیه ظرفیت کاروان های استان تکمیل گردید.

 

وی افزود: همه برنامه ریزی های لازم جهت اعزام زائرین به سرزمین وحی صورت پذیرفته است و برای همه کاروان‌ها، هتل اختصاص داده شده و معاینات پزشکی و آموزش زائران اهل سنت از ابتدای ماه مبارک آغاز شده و کاروان های اهل تشیع نیز از دهه سوم ماه مبارک رمضان عملیاتی خواهد شد.

 

دارابی تصریح کرد: مرکز پزشکی حج و زیارت جمهوری اسلامی ایران نیز در سال جاری با عنایت به تجربیات سال های قبل برنامه ریزی لازم را در جهت ارائه خدمات شایسته به حجاج گرامی خواهد داشت، که به همین منظور در حج سال جاری دو بیمارستان در کنار درمانگاه های دو شهر مکه و مدینه و مطب‌ها در هتل‌های مختلف شهر مکه نیز به زائرین خدمات ارائه خواهند نمود.

 

وی در پایان افزود: یک هزار زائر حج تمتع ۹۶ استان کرمانشاه در قالب ۷ کاروان شامل ۳ کاروان اهل سنت و ۴ کاروان شیعه، از ۲۷ مرداد ماه و از طریق ایستگاه پروازی فرودگاه شهید اشرفی کرمانشاه به سرزمین وحی اعزام خواهند شد.

 

 

 

 

Share
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا