امروز : دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۸:۴۰ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

اعضای کمیسیون امنیت به وزارت خارجه می روند

به گزارش جهان نیوز، محمدجواد جمالی عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از میزبانی وزارت امور خارجه برای کمیسیون متبوع خود فردا شب(سه‌شنبه، 20 تیرماه) خبر داد.
وی تصریح کرد: قرار بود پیش از این با کمیسیون امنیت ملی در ماه مبارک رمضان جلسه‌ای را در وزارت امور خارجه با محمد جواد ظریف داشته باشد که این نشست به فردا شب موکول شد.

جمالی بیان داشت: بر این اساس فردا شب کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس طی ضیافت شام در وزارت امور خارجه درباره گفت و شنودهای کمیسیونی و وزارتی گفت‌وگو کرده و دستور خاصی مدنظر قرار ندارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

به گزارش جهان نیوز، محمدجواد جمالی عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از میزبانی وزارت امور خارجه برای کمیسیون متبوع خود فردا شب(سه‌شنبه، 20 تیرماه) خبر داد. وی تصریح کرد: قرار بود پیش از این با کمیسیون امنیت ملی در ماه مبارک رمضان جلسه‌ای را در وزارت امور خارجه با محمد جواد ظریف داشته باشد که این نشست به فردا شب موکول شد. جمالی بیان داشت: بر این اساس فردا شب کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس طی ضیافت شام در وزارت امور خارجه درباره گفت و شنودهای کمیسیونی و وزارتی گفت‌وگو کرده و دستور خاصی مدنظر قرار ندارد. منبع: باشگاه خبرنگاران
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا