امروز : دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۲۲:۱۹ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

افزایش صد در صدی اعضای کتابخانه عمومی پیامبر اعظم(ص) ریژاو

نخستین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهر ریجاب، با حضور بخشدار مرکزی شهرستان دالاهو، کارشناس امور مشارکت‌ها و شهرداری‌ها و رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان و سایر اعضای انجمن در دفتر بخشدار مرکزی دالاهو برگزار شد.

نخستین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهر ریجاب، با حضور بخشدار مرکزی شهرستان دالاهو، کارشناس امور مشارکت‌ها و شهرداری‌ها و رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان و سایر اعضای انجمن در دفتر بخشدار مرکزی دالاهو برگزار شد.

 

به گزارش ریژاونیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی کرمانشاه، نخستین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهر ریجاب روز دوشنبه بیست و دوم خرداد با حضور بخشدار مرکزی دالاهو، کارشناس مشارکت‌ها و شهرداری‌ها و اعضای انجمن در دفتر بخشدار مرکزی دالاهو برگزار شد.

 

حمید مهدی‌پور رئیس اداره کتابخانه‌های شهرستان دالاهو در ابتدای این جلسه ضمن ارائه گزارشی از وضعیت کتابخانه‌ عمومی شهر ریجاب، برنامه‌های برگزار شده در این کتابخانه‌ از قبیل برگزاری نشست کتاب‌خوان مدرسه‌ای و کتابخانه‌ای و دیگر فعالیت‌ها و برنامه‌های اجرا شده در سال ۱۳۹۵ را به حاضرین ارائه کرد.

 

مهدی‌پور در ادامه از شهردار ریجاب بابت رفع مشکل برق کتابخانه و همچنین مشارکت و همکاری در برگزاری و تبلیغات هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در سطح شهر تقدیر و تشکر کرد و گزارشی را از روند و چگونگی برگزاری جشنواره به حاضرین ارائه کرد.

 

در ادامه محمدی بخشدار مرکزی دالاهو و رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی شهر ریجاب نیز گزارشی از فعالیت‌های کتابخانه عمومی شهر و کتابدار این کتابخانه در سال ۹۵ ارائه کرد و از برگزاری برنامه‌های متنوع در خصوص کتاب، کتابخوانی و انجام فعالیت‌های فرهنگی در کتابخانه‌های عمومی تقدیر و تشکر کرد.

 

وی همچنین خواستار افزایش ساعت کار کتابخانه و اجرای برنامه‌های فرهنگی و آموزشی در این کتابخانه در ایام تابستان به منظور پر کردن اوقات فراغت اعضاء شد.

 

بخشدار مرکزی دالاهو در ادامه یادآور شد: با توجه به افزایش تقریباً صددرصدی اعضاء کتابخانه نسبت به سال گذشته می‌طلبد که اداره کل کتابخانه‌های عمومی کرمانشاه از هم اکنون به فکر ساختمانی جدید و با ویژگی‌های استاندارد برای مردم کتاب دوست این شهر باشند

 

گفتنی است در پایان نیز اعضای انجمن، نظرات و پیشنهادات خود را در زمینه ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، مسائل و مشکلات کتابخانه عمومی پیامبر اعظم(ص) مطرح کردند.

 

Share
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا