امروز : دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۷:۰۳ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

امام جمعه مهران از پیشنهاد ادامه خدمت به عنوان امام جمعه اسلام آبادغرب، به وی خبر داد

امام جمعه مهران از پیشنهاد ادامه خدمت به عنوان امام جمعه اسلام آبادغرب، به وی خبر داد   امام جمعه شهرستان مهران استان ایلام روز یکشنبه با صدور بیانیه ای از سمت خود استعفا کرد.  کرمانشاه دیلی:   به گزارش خبرگزاری کردپرس حجت الاسلام ولد بیگی ضمن صدور بیانیه ای که خطاب به آیت الله […]

امام جمعه مهران از پیشنهاد ادامه خدمت به عنوان امام جمعه اسلام آبادغرب، به وی خبر داد

 امام جمعه مهران از پیشنهاد ادامه خدمت به عنوان امام جمعه اسلام آبادغرب به وی خبر داد

امام جمعه شهرستان مهران استان ایلام روز یکشنبه با صدور بیانیه ای از سمت خود استعفا کرد. 

کرمانشاه دیلی:   به گزارش خبرگزاری کردپرس حجت الاسلام ولد بیگی ضمن صدور بیانیه ای که خطاب به آیت الله تقوی رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور نوشته شده است استعفای خود را اعلام کرد.

در بخشی از بیانیه صادره از سوی حجت الاسلام ولد بیگی آمده است:

« …پس از یک دهه خدمت خالصانه باید به عرض برسانم به دلایل مختلفی که مجال عنوان نیست از ادامه خدمت و همکاری معذورم و توسط این مرقومه استعفای خود را اعلام می دارم».

در این بیانیه همچنین آمده است:

« از حسن اعتماد آن مقام محترم و شورای محترم معاونین به این حقیر در راستای پیشنهاد ادامه خدمت در آن نهاد انقلابی به عنوان امام جمعه شهرستان اسلام آباد غرب و یا انتقال به استانهای مرکزی کشور کمال تشکر و امتنان را دارم.»

به گزارش کردپرس حجت الاسلام ولد بیگی بیش از 6 سال است که به عنوان امام جمعه شهرستان مهران انجام وظیفه کرده است. تا کنون جانشین حجت الاسلام ولدبیگی به عنوان امام جمعه شهرستان مهران مشخص نشده است.

منبع: کردپرس

ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا