امروز : سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۹:۴۸ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

امضای ۱۸ نماینده پای طرح توقف قرارداد با توتال

به گزارش جهان نیوز به نقل از میزان، حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به طرح سه فوریتی “توقف موقت قرارداد توتال” گفت: جمع اوری امضا برای طرح مذکور در صحن علنی مجلس آغاز شده است.
 وی افزود: در حال حاضر امضا طرح سه فوریتی “توقف موقت قرارداد توتال” از حد نصاب گذشته و پیش بینی می‌کنیم امضا زیادی درباره این طرح جمع آوری شود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تصریح کرد: تا به حال ۱۸ نماینده طرح سه فوریتی مذکور را امضا کرده اند.حاجی دلیگانی درباره زمان ارائه طرح مذکور به هیات رییسه مجلس تاکید کرد: ما تنها امروز و فردا را برای ارائه این طرح وقت داریم لذا این طرح یا امروز و یا فردا به هیات رییسه مجلس تقدیم خواهد می‌شود.

 

به گزارش جهان نیوز به نقل از میزان، حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به طرح سه فوریتی "توقف موقت قرارداد توتال" گفت: جمع اوری امضا برای طرح مذکور در صحن علنی مجلس آغاز شده است.  وی افزود: در حال حاضر امضا طرح سه فوریتی "توقف موقت قرارداد توتال" از حد نصاب گذشته و پیش بینی می‌کنیم امضا زیادی درباره این طرح جمع آوری شود. عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تصریح کرد: تا به حال ۱۸ نماینده طرح سه فوریتی مذکور را امضا کرده اند.حاجی دلیگانی درباره زمان ارائه طرح مذکور به هیات رییسه مجلس تاکید کرد: ما تنها امروز و فردا را برای ارائه این طرح وقت داریم لذا این طرح یا امروز و یا فردا به هیات رییسه مجلس تقدیم خواهد می‌شود.  
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا