امروز : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۶:۵۳ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

انتخاب رئیس جدید کمیسیون ماده ۱۰ احزاب

به گزارش جهان نیوز، قاسم میرزایی‌نیکو عضو کمیسیون ماده 10 احزاب از برگزاری انتخابات برای تعیین رئیس جدید این کمیسیون در جلسه هفته آینده خبر داد.
میرزایی‌نیکو با بیان اینکه به دلیل انتصاب جبارزاده به عنوان معاون سیاسی جدید وزارت کشور جلسه این هفته کمیسیون ماده 10 برگزار نشد، افزود: وی به دلیل انتصاب استانداران و تودیع و معارفه هنوز فرصت نکرده است جلسه این کمیسیون را تشکیل دهد.
عضو کمیسیون ماده 10 احزاب همچنین تصریح کرد: آقای احمدی رئیس سابق کمیسیون بود که با تغییر وی باید دوباره ترکیب  تشکیل شود و ما رئیس را انتخاب کنیم. 
وی گفت: امیدواریم هفته آینده جلسه برگزار شود تا رئیس جدید کمیسیون را انتخاب و تثبیت کنیم.

منبع:فارس

به گزارش جهان نیوز، قاسم میرزایی‌نیکو عضو کمیسیون ماده 10 احزاب از برگزاری انتخابات برای تعیین رئیس جدید این کمیسیون در جلسه هفته آینده خبر داد. میرزایی‌نیکو با بیان اینکه به دلیل انتصاب جبارزاده به عنوان معاون سیاسی جدید وزارت کشور جلسه این هفته کمیسیون ماده 10 برگزار نشد، افزود: وی به دلیل انتصاب استانداران و تودیع و معارفه هنوز فرصت نکرده است جلسه این کمیسیون را تشکیل دهد. عضو کمیسیون ماده 10 احزاب همچنین تصریح کرد: آقای احمدی رئیس سابق کمیسیون بود که با تغییر وی باید دوباره ترکیب  تشکیل شود و ما رئیس را انتخاب کنیم.  وی گفت: امیدواریم هفته آینده جلسه برگزار شود تا رئیس جدید کمیسیون را انتخاب و تثبیت کنیم. منبع:فارس
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا