امروز : یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۷:۴۳ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

انتشار تصاویر اچ تی سی ۱۰ همراه با سیستم عامل اندروید ۷

 خبرگزاری فارس به نقل از فون آرنا، اولین گوشی اچ تی سی که به آندروید 7 Nougat مجهز می شود اچ تی سی 10 خواهد بود و تصاویری از این گوشی همراه با سیستم عامل جدید آندروید هم در فضای مجازی منتشر شده است.

با افزوده شدن این سیستم عامل به اچ تی سی ۱۰ امکانات تازه ای هم به گوشی یاد شده اضافه گردیده است که از جمله آنها می توان به میان برهای جدید، تغییر قفل صفحه، طراحی جدید برای ساعت و وضعیت آب و هوا و غیره اشاره کرد.

گفته می شود این شرکت قصد دارد به روزرسانی آندروید ۷ را به گوشی One M9 خود نیز اضافه کند. انتظار می رود این به روزرسانی در ماه دسامبر انجام شود. علیرغم اینکه مدت زمان زیادی از عرضه آندروید 7 نمی گذرد، تعداد زیادی از شرکت های سازنده گوشی های هوشمند در تلاش برای به روزرسانی سیستم عامل های قدیمی آندروید به آن هستند تا نظر مثبت کاربران را به خود جلب کنند.

 خبرگزاری فارس به نقل از فون آرنا، اولین گوشی اچ تی سی که به آندروید 7 Nougat مجهز می شود اچ تی سی 10 خواهد بود و تصاویری از این گوشی همراه با سیستم عامل جدید آندروید هم در فضای مجازی منتشر شده است. با افزوده شدن این سیستم عامل به اچ تی سی 10 امکانات تازه ای هم به گوشی یاد شده اضافه گردیده است که از جمله آنها می توان به میان برهای جدید، تغییر قفل صفحه، طراحی جدید برای ساعت و وضعیت آب و هوا و غیره اشاره کرد. گفته می شود این شرکت قصد دارد به روزرسانی آندروید 7 را به گوشی One M9 خود نیز اضافه کند. انتظار می رود این به روزرسانی در ماه دسامبر انجام شود. علیرغم اینکه مدت زمان زیادی از عرضه آندروید 7 نمی گذرد، تعداد زیادی از شرکت های سازنده گوشی های هوشمند در تلاش برای به روزرسانی سیستم عامل های قدیمی آندروید به آن هستند تا نظر مثبت کاربران را به خود جلب کنند.

دیدگاه بسته شده است.

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا