امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۲۳:۴۶ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

انتصابات جدید سردار غیب پرور در سازمان بسیج

به گزارش جهان نیوز، صبح امروز (چهارشنبه ۴ مرداد) و با حضور سردار سرتیپ «غلامحسین غیب پرور» رئیس سازمان بسیج مستضعفین، مسئولان جدید برخی از معاونت‌ها و قشرهای بسیج معرفی شدند و از زحمات مسئولان سابق تقدیر و تشکر شد.
بر اساس این گزارش، «احسان محمدحسنی» به عنوان مسئول جدید سازمان بسیج هنرمندان و بنیاد روایت معرفی شد و از زحمات «غلامرضا منتظری» تقدیر به عمل آمد.

همچنین حجت الاسلام و المسلمین محرابی معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان بسیج شد و سردار آزادی که تا پیش از این، معاونت فرهنگی و اجتماعی را عهده‌دار بود، جانشین سردار فضلی در قرارگاه جوادالائمه (ع) شد. این قرارگاه در حوزه آسیب‌های اجتماعی فعالیت دارد.

حجت الاسلام و المسلمین دسمی نیز از معاونت تعلیم و تربیت بسیج تودیع و به عنوان مشاور و دستیار ارشد رئیس سازمان بسیج معرفی شد. مسئولیت معاونت تعلیم و تربیت بسیج نیز حجت الاسلام و المسلمین جیحون عهده‌دار شد.

منبع: مهر

به گزارش جهان نیوز، صبح امروز (چهارشنبه ۴ مرداد) و با حضور سردار سرتیپ «غلامحسین غیب پرور» رئیس سازمان بسیج مستضعفین، مسئولان جدید برخی از معاونت‌ها و قشرهای بسیج معرفی شدند و از زحمات مسئولان سابق تقدیر و تشکر شد. بر اساس این گزارش، «احسان محمدحسنی» به عنوان مسئول جدید سازمان بسیج هنرمندان و بنیاد روایت معرفی شد و از زحمات «غلامرضا منتظری» تقدیر به عمل آمد. همچنین حجت الاسلام و المسلمین محرابی معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان بسیج شد و سردار آزادی که تا پیش از این، معاونت فرهنگی و اجتماعی را عهده‌دار بود، جانشین سردار فضلی در قرارگاه جوادالائمه (ع) شد. این قرارگاه در حوزه آسیب‌های اجتماعی فعالیت دارد. حجت الاسلام و المسلمین دسمی نیز از معاونت تعلیم و تربیت بسیج تودیع و به عنوان مشاور و دستیار ارشد رئیس سازمان بسیج معرفی شد. مسئولیت معاونت تعلیم و تربیت بسیج نیز حجت الاسلام و المسلمین جیحون عهده‌دار شد. منبع: مهر
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا