امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۷:۲۲ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

انتفاضه جدیدی در راه است

به گزارش جهان نیوز، حسین امیرعبداللهیان در کانال تلگرامی خود در واکنش به جنایت اخیر رژیم صهیونیستی افزود: جمهوری اسلامی ایران از مواضع اخیر رهبران مقاومت فلسطین در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی حمایت کرده و قطع رابطه جنبش فتح با این رژیم اشغالگر را اقدامی ضروری می داند.
حسین امیرعبداللهیان اظهار داشت: تظاهرات ملت مظلوم فلسطین در جمعه خشم نشان داد که آستانه صبر این ملت در قبال جنایات رژیم اشغالگر قدس به پایان رسیده و قوانین زورگویانه در قرار دادن محدودیت برای ورود به مسجد الاقصی برای صاحبان اصلی فلسطین، انتفاضه جدیدی را رقم خواهد زد.
دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین افزود: مسجدالاقصی متعلق به مسلمین بوده و حق مسلمانان بالاخص فلسطینیان است که برای انجام فرایض دینی در آن مکان مقدس حضور یابند و اعمال محدودیت برای ورود به این مکان مقدس خلاف قوانین بین المللی و تعهداتی است که رژیم غاصب صهیونیستی موظف به رعایت آن است.
دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین الملل خاطر نشان کرد: اقدامات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی، رهبران فلسطینی را بر آن داشت تا جمعه را روز خشم اعلام کنند و ملت حق طلب فلسطین نیز به پا خواسته و برای حداقل حقوق خود، جهت ورود به مسجد الاقصی بپاخیزند. لیکن رژیم صهیونیستی تاب تحمل کوچکترین اقدام علیه جنایات خود را نداشته و به راهپیمایان تیراندازی کرده است.
امیرعبداللهیان با اشاره به جنایت اخیر تل آویو اظهار داشت: شهید و زخمی شدن بیش از ۴۰۰ فلسطینی جنایتی بزرگ و غیرقابل بخشش و نیازمند عکس العمل جدی و فوری مجامع بین المللی و کشورهای اسلامی است.
وی تاکید کرد: تاسف بارتر آن است که رژیم صهیونیستی در سایه سکوت و یا همکاری برخی دولت ها، پای را از این نیز فراتر نهاده و با ورود به بیمارستان ها تعدادی از مجروحان را نیز به اسارت برده است.
دبیر کل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران از مواضع اخیر رهبران مقاومت فلسطین در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی حمایت کرده و قطع رابطه جنبش فتح با این رژیم اشغالگر را اقدامی ضروری می داند.
امیرعبداللهیان افزود: رژیم صهیونیستی بداند که این جنایات بی پاسخ نبوده و مقاومت و مردم فلسطین پاسخ این اقدامات جنایتکارانه را خواهند داد.
دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین الملل اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران همسو با ملت های مسلمان و آزاده جهان این جنایت را محکوم کرده و از مردم مظلوم فلسطین و مقاومت علیه رژیم صهیونیستی حمایت می کند.

منبع:باشگاه خبرنگاران

به گزارش جهان نیوز، حسین امیرعبداللهیان در کانال تلگرامی خود در واکنش به جنایت اخیر رژیم صهیونیستی افزود: جمهوری اسلامی ایران از مواضع اخیر رهبران مقاومت فلسطین در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی حمایت کرده و قطع رابطه جنبش فتح با این رژیم اشغالگر را اقدامی ضروری می داند. حسین امیرعبداللهیان اظهار داشت: تظاهرات ملت مظلوم فلسطین در جمعه خشم نشان داد که آستانه صبر این ملت در قبال جنایات رژیم اشغالگر قدس به پایان رسیده و قوانین زورگویانه در قرار دادن محدودیت برای ورود به مسجد الاقصی برای صاحبان اصلی فلسطین، انتفاضه جدیدی را رقم خواهد زد. دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین افزود: مسجدالاقصی متعلق به مسلمین بوده و حق مسلمانان بالاخص فلسطینیان است که برای انجام فرایض دینی در آن مکان مقدس حضور یابند و اعمال محدودیت برای ورود به این مکان مقدس خلاف قوانین بین المللی و تعهداتی است که رژیم غاصب صهیونیستی موظف به رعایت آن است. دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین الملل خاطر نشان کرد: اقدامات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی، رهبران فلسطینی را بر آن داشت تا جمعه را روز خشم اعلام کنند و ملت حق طلب فلسطین نیز به پا خواسته و برای حداقل حقوق خود، جهت ورود به مسجد الاقصی بپاخیزند. لیکن رژیم صهیونیستی تاب تحمل کوچکترین اقدام علیه جنایات خود را نداشته و به راهپیمایان تیراندازی کرده است. امیرعبداللهیان با اشاره به جنایت اخیر تل آویو اظهار داشت: شهید و زخمی شدن بیش از 400 فلسطینی جنایتی بزرگ و غیرقابل بخشش و نیازمند عکس العمل جدی و فوری مجامع بین المللی و کشورهای اسلامی است. وی تاکید کرد: تاسف بارتر آن است که رژیم صهیونیستی در سایه سکوت و یا همکاری برخی دولت ها، پای را از این نیز فراتر نهاده و با ورود به بیمارستان ها تعدادی از مجروحان را نیز به اسارت برده است. دبیر کل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران از مواضع اخیر رهبران مقاومت فلسطین در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی حمایت کرده و قطع رابطه جنبش فتح با این رژیم اشغالگر را اقدامی ضروری می داند. امیرعبداللهیان افزود: رژیم صهیونیستی بداند که این جنایات بی پاسخ نبوده و مقاومت و مردم فلسطین پاسخ این اقدامات جنایتکارانه را خواهند داد. دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین الملل اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران همسو با ملت های مسلمان و آزاده جهان این جنایت را محکوم کرده و از مردم مظلوم فلسطین و مقاومت علیه رژیم صهیونیستی حمایت می کند. منبع:باشگاه خبرنگاران
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا