امروز : دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۱۰ - ۲۳:۰۲ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

انتقاد فردوسی‌پور از سرمربی تیم ملی

عادل فردوسی‌پور از سرمربی تیم ملی فوتبال ایران انتقاد کرد.

به گزارش خبرآنلاین؛ جدال كارلوس كی‌روش و امیر عابدینی كه چند روز ادامه داشت، یكی از مهم ترین سوژه های یك هفته گذشته فوتبال ایران بود. كار به جایی كشیده شد كه كی‌روش چند ساعت در فدراسیون فوتبال نشسته بود تا عابدینی هم به فدراسیون برود و رو در رو با او صحبت كند!
اما این كار كی روش از نظر فردوسی‌پور چندان خوب نبوده و عادل در برنامه نود این هفته از كی روش بابت این اتفاقات انتقاد كرد. او گفت: اینكه 12 ساعت بنشینی در فدراسیون، در سطح وجهه و شان كارلوس كی‌روش نیست. شان كی روش خیلی بالاتر از این چیزهاست.
عادل ادامه داد: این كارها جایگاه ما را پایین می‌آورد. شاید كی‌روش هم اگر الان بنشیند و فكر كند، به این نتیجه برسد كه اگر در شرایط عادی بود، این صحبت‌ها و رفتارها را انجام نمی‌داد.

عادل فردوسی‌پور از سرمربی تیم ملی فوتبال ایران انتقاد کرد. به گزارش خبرآنلاین؛ جدال كارلوس كی‌روش و امیر عابدینی كه چند روز ادامه داشت، یكی از مهم ترین سوژه های یك هفته گذشته فوتبال ایران بود. كار به جایی كشیده شد كه كی‌روش چند ساعت در فدراسیون فوتبال نشسته بود تا عابدینی هم به فدراسیون برود و رو در رو با او صحبت كند! اما این كار كی روش از نظر فردوسی‌پور چندان خوب نبوده و عادل در برنامه نود این هفته از كی روش بابت این اتفاقات انتقاد كرد. او گفت: اینكه 12 ساعت بنشینی در فدراسیون، در سطح وجهه و شان كارلوس كی‌روش نیست. شان كی روش خیلی بالاتر از این چیزهاست. عادل ادامه داد: این كارها جایگاه ما را پایین می‌آورد. شاید كی‌روش هم اگر الان بنشیند و فكر كند، به این نتیجه برسد كه اگر در شرایط عادی بود، این صحبت‌ها و رفتارها را انجام نمی‌داد.

دیدگاه بسته شده است.

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا