امروز : سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۰۹ - ۱۸:۳۴ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

انتقاد معاون وزیر ارشاد‏ از برخی محدودیت ها در مشهد

اظهارنظر سيد عباس صالحي، معاون فرهنگي وزير ارشاد حكايت از آن دارد كه محدوديت ها در مشهد، تنها شامل كنسرت نمي‌شود و به مسائل فرهنگي نيز كشيده شده است.

به گزارش انتخاب، سيد عباس صالحي با انتشار توييتي از برخي محدوديت ها در مشهد انتقاد كرد.

معاون فرهنگي وزير ارشاد در صفحه‌ی شخصي خود در توييتر نوشت:

(( تصویرسازی “طالبانی” ازشهر امام مهربانی ،غم انگیزتر ازشهادت اوست ))

لازم به ذكر است كه مخالفت ها در ماه هاي گذشته با برگزاري كنسرت در مشهد باعث جنجال هاي فراواني شده است. امام جمعه مشهد، اين شهر را حريم حرم امام رضا دانسته و برگزاري كنسرت در ان را بي احترامي به امام رضا تلفي مي كند.

پس از آن، وزير وقت ارشاد ضمن پذيرش سخن حجت الاسلام علم الهدي، اعلام كرد كه در مشهد كنسرت برگزار نمي شود. رييس جمهور اما در واكنش به اين سخنان، از علي جنتي انتقاد كرد و گفت كه نبايد در برابر اظهارات خلاف قانون، عقب نشيني مي كرده است.

اظهارنظر اخير سيد عباس صالحي معاون فرهنگي وزير ارشاد حكايت از آن دارد كه محدوديت ها در مشهد، تنها شامل كنسرت نمي شود و به مسائل فرهنگي نيز كشيده شده است.

اظهارنظر سيد عباس صالحي، معاون فرهنگي وزير ارشاد حكايت از آن دارد كه محدوديت ها در مشهد، تنها شامل كنسرت نمي‌شود و به مسائل فرهنگي نيز كشيده شده است. به گزارش انتخاب، سيد عباس صالحي با انتشار توييتي از برخي محدوديت ها در مشهد انتقاد كرد. معاون فرهنگي وزير ارشاد در صفحه‌ی شخصي خود در توييتر نوشت: (( تصویرسازی "طالبانی" ازشهر امام مهربانی ،غم انگیزتر ازشهادت اوست )) لازم به ذكر است كه مخالفت ها در ماه هاي گذشته با برگزاري كنسرت در مشهد باعث جنجال هاي فراواني شده است. امام جمعه مشهد، اين شهر را حريم حرم امام رضا دانسته و برگزاري كنسرت در ان را بي احترامي به امام رضا تلفي مي كند. پس از آن، وزير وقت ارشاد ضمن پذيرش سخن حجت الاسلام علم الهدي، اعلام كرد كه در مشهد كنسرت برگزار نمي شود. رييس جمهور اما در واكنش به اين سخنان، از علي جنتي انتقاد كرد و گفت كه نبايد در برابر اظهارات خلاف قانون، عقب نشيني مي كرده است. اظهارنظر اخير سيد عباس صالحي معاون فرهنگي وزير ارشاد حكايت از آن دارد كه محدوديت ها در مشهد، تنها شامل كنسرت نمي شود و به مسائل فرهنگي نيز كشيده شده است.

دیدگاه بسته شده است.

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا