امروز : چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۰:۰۹ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

انقلابیون مکلفند پرچمدارحقوق،آزادی وصلح باشند

به گزارش جهان نیوز، مهدی محمدی در کانال تلگرامی خود نوشت: چند روز قبل رهبر معظم انقلاب اسلامی از ضرورت پرچمداری حقوق عامه و حفاظت از آزادی های مشروع توسط قوه قضاییه سخن گفتند.
 

دیروز هم سردار جعفری گفت سپاه هم هوادار صلح است. همان روز حاج قاسم سلیمانی گفت رابطه حزب اللهی با غیر حزب اللهی از رابطه حزب اللهی ها با هم مهم تر است. من فکر می کنم این همزمانی ها تصادفی نیست بلکه یک سرمشق گذاری جدید برای جریان انقلابی است.

 

سرمشقی که می گوید انقلابیون نه فقط می توانند بلکه مکلفند پرچمدار حقوق، آزادی و صلح -در روایت ناب و اصیل آن- باشند و نگذارند ظالم ترین، انحصارطلب ترین و خشن ترین افراد، آنها را در سوی منفی “دوقطبی های ساختگی” بنشانند.

 

هنر امروز این نیست که “به روایت خود” انقلابی بمانیم، بلکه هنر این است که حتی غیرانقلابیون ببینند که جریان انقلاب خود را موظف به خدمت و خشوع برای آنها می داند.

 

تمرین برای نشان دادن یک تصویر جدید از تفکر انقلابی که چون آفتاب، پاک و بی دریغ، بر همه بتابد و همه را بهره مند کند، تکلیف بزرگ امروز ماست.

منبع:مشرق

به گزارش جهان نیوز، مهدی محمدی در کانال تلگرامی خود نوشت: چند روز قبل رهبر معظم انقلاب اسلامی از ضرورت پرچمداری حقوق عامه و حفاظت از آزادی های مشروع توسط قوه قضاییه سخن گفتند.   دیروز هم سردار جعفری گفت سپاه هم هوادار صلح است. همان روز حاج قاسم سلیمانی گفت رابطه حزب اللهی با غیر حزب اللهی از رابطه حزب اللهی ها با هم مهم تر است. من فکر می کنم این همزمانی ها تصادفی نیست بلکه یک سرمشق گذاری جدید برای جریان انقلابی است.   سرمشقی که می گوید انقلابیون نه فقط می توانند بلکه مکلفند پرچمدار حقوق، آزادی و صلح -در روایت ناب و اصیل آن- باشند و نگذارند ظالم ترین، انحصارطلب ترین و خشن ترین افراد، آنها را در سوی منفی "دوقطبی های ساختگی" بنشانند.   هنر امروز این نیست که "به روایت خود" انقلابی بمانیم، بلکه هنر این است که حتی غیرانقلابیون ببینند که جریان انقلاب خود را موظف به خدمت و خشوع برای آنها می داند.   تمرین برای نشان دادن یک تصویر جدید از تفکر انقلابی که چون آفتاب، پاک و بی دریغ، بر همه بتابد و همه را بهره مند کند، تکلیف بزرگ امروز ماست. منبع:مشرق
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا