امروز : یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۹:۵۰ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

انقلاب اسلامی با نهضت حسینی آغاز و با همین نهضت نیز ادامه خواهد یافت

استاندار تهران با بیان اینکه انقلاب اسلامی با نهضت حسینی آغاز و با همین نهضت نیز ادامه خواهد یافت، گفت: راهپیمایان کربلای معلی و کربلای ایران ادامه‌دهندگان قافله عشق هستند.

به گزارش تسنیم، سیدحسین هاشمی استاندار تهران، در حاشیه پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی و در حضور عاشقان اباعبدالله الحسین(ع)، گفت: پیاده‌روی جاماندگان حسینی قطعا ثوابی همچون زائران حسینی در کربلا خواهد داشت؛ زیرا ثواب زیارت حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) در ری همانند زیارت سید و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع) است.

وی افزود: امروز حضور پرشور و با عظمت مردم در کربلای معلی و کربلای ایران بسیار باارزش و قابل ستایش است و تاریخ هرگز این حضور و عظمت را در یک برهه زمانی به خود ندیده و سراغ ندارد.

هاشمی با بیان اینکه انقلاب اسلامی با نهضت حسینی آغاز و با همین نهضت نیز ادامه خواهد یافت، ابراز کرد: راهپیمایان کربلای معلی و کربلای ایران ادامه‌دهندگان قافله عشق هستند.

استاندار تهران با اشاره به خدمات‌رسانی در مسیر نجف و کربلا گفت: خدمات‌رسانی به هفتار هزار زائر از سوی استان تهران، اقامت و پاک‌سازی مسیر حرکت زائران از اموری است که شهرداری تهران متقبل شده و استان تهران در این امر خطیر پیشتاز است.

وی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی احیاءکننده نهضت حسینی و تشیع در جهان بوده و این امر بیانگر عزت ایران در جهان است. تجمع عظیم حسینی زمینه‌ساز معرفی امام حسین(ع) در سطح جهان است و امیدواریم زمینه‌ساز امر ظهور باشد.

استاندار تهران با بیان اینکه انقلاب اسلامی با نهضت حسینی آغاز و با همین نهضت نیز ادامه خواهد یافت، گفت: راهپیمایان کربلای معلی و کربلای ایران ادامه‌دهندگان قافله عشق هستند. به گزارش تسنیم، سیدحسین هاشمی استاندار تهران، در حاشیه پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی و در حضور عاشقان اباعبدالله الحسین(ع)، گفت: پیاده‌روی جاماندگان حسینی قطعا ثوابی همچون زائران حسینی در کربلا خواهد داشت؛ زیرا ثواب زیارت حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) در ری همانند زیارت سید و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع) است. وی افزود: امروز حضور پرشور و با عظمت مردم در کربلای معلی و کربلای ایران بسیار باارزش و قابل ستایش است و تاریخ هرگز این حضور و عظمت را در یک برهه زمانی به خود ندیده و سراغ ندارد. هاشمی با بیان اینکه انقلاب اسلامی با نهضت حسینی آغاز و با همین نهضت نیز ادامه خواهد یافت، ابراز کرد: راهپیمایان کربلای معلی و کربلای ایران ادامه‌دهندگان قافله عشق هستند. استاندار تهران با اشاره به خدمات‌رسانی در مسیر نجف و کربلا گفت: خدمات‌رسانی به هفتار هزار زائر از سوی استان تهران، اقامت و پاک‌سازی مسیر حرکت زائران از اموری است که شهرداری تهران متقبل شده و استان تهران در این امر خطیر پیشتاز است. وی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی احیاءکننده نهضت حسینی و تشیع در جهان بوده و این امر بیانگر عزت ایران در جهان است. تجمع عظیم حسینی زمینه‌ساز معرفی امام حسین(ع) در سطح جهان است و امیدواریم زمینه‌ساز امر ظهور باشد.

دیدگاه بسته شده است.

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا