امروز : دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۱۰ - ۲۱:۳۰ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

اکیپ خبرسازهای استقلالی در انتهای اتوبوس

کاوه رضایی، مهدی رحمتی و محسن کریمی چهره های ویژه بازی استقلال و مس کرمان روز خوب خودشان را با صعود به دور بعد جام حذفی به پایان رساندند.

به گزارش “ورزش سه”، استقلال در نود دقیقه قانونی بازی مقابل مس کرمان موفق به گلزنی نشد و دو فرصت وقت اضافه هم می رفت تا بدون ثمر به پایان برسد و ضربات ریسکی پنالتی نتیجه بازی را مشخص کند اما گل محسن کریمی در دقیقه ۱۱۳ خیال استقلالی ها را راحت کرد.

کاوه رضایی هم که شایعات زیادی را اطراف خود می بیند دیگر چهره خبرساز بازی استقلال و مس بود. بازی مقابل مس همیشه برای طرفداران همیشه خداحافظی فرهاد مجیدی را یادآوری می کند اما این بار هم شایعات زیادی اطراف یک ستاره دیگر بود که شاید این بازی هم آخرین حضور او باشد اما کاوه رضایی این موضوع را ضمنی رد کرد.

در پایان این بازی با برد، صعود به مرحله بعدی و فروکشی شایعات جدایی کاوه به اتمام رسید تا مهدی رحمتی، کاپیتان آبی ها این بازیکنان را در انتهای اتوبوس دور خود جمع کند تا با خیال راحت به خانه هایشان بروند.

کاوه رضایی، مهدی رحمتی و محسن کریمی چهره های ویژه بازی استقلال و مس کرمان روز خوب خودشان را با صعود به دور بعد جام حذفی به پایان رساندند. به گزارش "ورزش سه"، استقلال در نود دقیقه قانونی بازی مقابل مس کرمان موفق به گلزنی نشد و دو فرصت وقت اضافه هم می رفت تا بدون ثمر به پایان برسد و ضربات ریسکی پنالتی نتیجه بازی را مشخص کند اما گل محسن کریمی در دقیقه 113 خیال استقلالی ها را راحت کرد. کاوه رضایی هم که شایعات زیادی را اطراف خود می بیند دیگر چهره خبرساز بازی استقلال و مس بود. بازی مقابل مس همیشه برای طرفداران همیشه خداحافظی فرهاد مجیدی را یادآوری می کند اما این بار هم شایعات زیادی اطراف یک ستاره دیگر بود که شاید این بازی هم آخرین حضور او باشد اما کاوه رضایی این موضوع را ضمنی رد کرد. در پایان این بازی با برد، صعود به مرحله بعدی و فروکشی شایعات جدایی کاوه به اتمام رسید تا مهدی رحمتی، کاپیتان آبی ها این بازیکنان را در انتهای اتوبوس دور خود جمع کند تا با خیال راحت به خانه هایشان بروند.

دیدگاه بسته شده است.

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا