امروز : جمعه ۹ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۲۱:۵۹ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

ایران‌ایر: پرواز ۴۴۵ تهران-تبریز مصدوم نداشت

به گزارش جهان نیوز، شرکت هواپیمایی ایران ایر در تکذیبیه دوم اعلام کرد: هواپیمای این پرواز در زمان ورود به آسمان تبریز به دلیل جابجایی هوا و وجود طوفان شدید در منطقه دچار تکان‌های شدید می‌گردد که خوشبختانه بدون کوچک‌ترین مشکلی در فرودگاه تبریزبه زمین می‌نشیند. اینکه اعلام می‌شود این پرواز مصدوم داشته است به شدت تکذیب می کردد.
پرواز شماره ۴۴۵ هواپیمایی ایران ایر که ساعت ۲۰٫۳۰ شب گذشته از تهران به مقصد تبریز در حال حرکت بود، نزدیک تبریز با تکان های شدید موجب وحشت مسافران شد.

بنابر اعلام برخی رسانه ها، هنگام فرود نیز این تکان ها ادامه داشته و در لحظه نشستن هواپیما به دلیل عدم تسلط خلبان این فرود با زمین خورن مهماندار و مصدوم شدن تعدادی از مسافران همراه بوده است. مسافران هم پس از رسیدن به زمین به شدت نسبت به نحوه کنترل و پرواز هواپیما اعتراض داشتند.

در پی درج این خبر، هواپیمایی ایران ایر صبح امروز با صدور تکذیبیه ای اعلام کرده بود: “عدم تسلط خلبان در کنترل هواپیما تکذیب می شود و تکانهای هواپیما به دلیل توربولنس شدید در هنگام نشستن در فرودگاه تبریز بوده است. توربولنس ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد که جابجایی شدید هوا و وضعیت جوی می تواند بسیار موثر باشد.
در این مواقع، مسافرین باید کمربندهای ایمنی خود را بسته و در جای خود نشسته باشند.عدم توجه به تذکرات مهمانداران و عدم رعایت نکات ایمنی باعث مصدوم شدن مسافر در شرایط توربولنس خواهد شد.”

به گزارش جهان نیوز، شرکت هواپیمایی ایران ایر در تکذیبیه دوم اعلام کرد: هواپیمای این پرواز در زمان ورود به آسمان تبریز به دلیل جابجایی هوا و وجود طوفان شدید در منطقه دچار تکان‌های شدید می‌گردد که خوشبختانه بدون کوچک‌ترین مشکلی در فرودگاه تبریزبه زمین می‌نشیند. اینکه اعلام می‌شود این پرواز مصدوم داشته است به شدت تکذیب می کردد. پرواز شماره 445 هواپیمایی ایران ایر که ساعت 20.30 شب گذشته از تهران به مقصد تبریز در حال حرکت بود، نزدیک تبریز با تکان های شدید موجب وحشت مسافران شد. بنابر اعلام برخی رسانه ها، هنگام فرود نیز این تکان ها ادامه داشته و در لحظه نشستن هواپیما به دلیل عدم تسلط خلبان این فرود با زمین خورن مهماندار و مصدوم شدن تعدادی از مسافران همراه بوده است. مسافران هم پس از رسیدن به زمین به شدت نسبت به نحوه کنترل و پرواز هواپیما اعتراض داشتند. در پی درج این خبر، هواپیمایی ایران ایر صبح امروز با صدور تکذیبیه ای اعلام کرده بود: "عدم تسلط خلبان در کنترل هواپیما تکذیب می شود و تکانهای هواپیما به دلیل توربولنس شدید در هنگام نشستن در فرودگاه تبریز بوده است. توربولنس ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد که جابجایی شدید هوا و وضعیت جوی می تواند بسیار موثر باشد. در این مواقع، مسافرین باید کمربندهای ایمنی خود را بسته و در جای خود نشسته باشند.عدم توجه به تذکرات مهمانداران و عدم رعایت نکات ایمنی باعث مصدوم شدن مسافر در شرایط توربولنس خواهد شد."
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا