امروز : جمعه ۷ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۰۷ - ۱۲:۳۲ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

ایران بایدبر توانایی‌ها درونی خود اکتفا کند

به گزارش جهان نیوز،  کاظم جلالی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درباره تمدید قانون ممنوعیت سفر اتباع ایرانی به آمریکا اظهار کرد: اقدام ترامپ حتی در ایالات متحده آمریکا مورد قبول افکار عمومی قرار نگرفته است.

وی افزود: این اقدام دولت آمریکا هیچ سنخیتی با منطق و عقلانیت ندارد چرا که بسیاری از کشورهای تروریست پرور مورد حمایت این کشور  قرار دارند و مواضع آمریکا نشان می‌دهد که سیاست این کشور درباره شهروندان ایرانی سیاسی است که برای ما و افکار عمومی جهانیان به وضوح مشخص است.

جلالی تصریح کرد: ایران کشور مستقلی است و باید بر توانایی‌ها و ظرفیت‌های درونی خود اکتفا کند.

رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس در پایان خاطرنشان کرد: آمریکا و جریان‌های حامی ترامپ  به تصمیم‌گیری‌های عجولانه و غیر کارشناسی شهره هستند، ما نیز طبیعتا اقدامات عجولانه و بی تدبیر  آنها از جمله  تمدید ممنوعیت ورود اتباع ایرانی را صراحتا  پاسخ خواهیم داد و بر اساس منطق اسلامی و دینی خود رفتار خواهیم کرد.

منبع:مهر

به گزارش جهان نیوز،  کاظم جلالی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درباره تمدید قانون ممنوعیت سفر اتباع ایرانی به آمریکا اظهار کرد: اقدام ترامپ حتی در ایالات متحده آمریکا مورد قبول افکار عمومی قرار نگرفته است. وی افزود: این اقدام دولت آمریکا هیچ سنخیتی با منطق و عقلانیت ندارد چرا که بسیاری از کشورهای تروریست پرور مورد حمایت این کشور  قرار دارند و مواضع آمریکا نشان می‌دهد که سیاست این کشور درباره شهروندان ایرانی سیاسی است که برای ما و افکار عمومی جهانیان به وضوح مشخص است. جلالی تصریح کرد: ایران کشور مستقلی است و باید بر توانایی‌ها و ظرفیت‌های درونی خود اکتفا کند. رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس در پایان خاطرنشان کرد: آمریکا و جریان‌های حامی ترامپ  به تصمیم‌گیری‌های عجولانه و غیر کارشناسی شهره هستند، ما نیز طبیعتا اقدامات عجولانه و بی تدبیر  آنها از جمله  تمدید ممنوعیت ورود اتباع ایرانی را صراحتا  پاسخ خواهیم داد و بر اساس منطق اسلامی و دینی خود رفتار خواهیم کرد. منبع:مهر
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا