امروز : یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۲۰:۲۱ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازداشت فریدون و دو آزمون مهم

به گزارش جهان نیوز، رضا سراج در کانال شخصی خود نوشت: با بازداشت حسین فریدون، همزمان دو آزمون بزرگ هم شروع ‌شد.آزمون اول مربوط به قوه قضائیه است و آزمون دوم مختص حسن روحانی می‌باشد.
قوه قضائیه باید نشان دهد که برای احقاق حقوق مردم، مبارزه با فساد و استقرار عدالت، چگونه با برادر رئیس جمهور، به عنوان یک دانه درشت، برخورد می‌کند و در این مسیر از چه استحکامی برخوردار است.
در این آزمون، عیار پایبندی روحانی به قانون نیز محک می‌خورد.
باید منتظر ماند و نظاره کرد که روحانی در عمل به یکی از وعده‌های انتخاباتی خود برای مبارزه با فساد و رانت خواری، چقدر صادق است.

منبع:مشرق

به گزارش جهان نیوز، رضا سراج در کانال شخصی خود نوشت: با بازداشت حسین فریدون، همزمان دو آزمون بزرگ هم شروع ‌شد.آزمون اول مربوط به قوه قضائیه است و آزمون دوم مختص حسن روحانی می‌باشد. قوه قضائیه باید نشان دهد که برای احقاق حقوق مردم، مبارزه با فساد و استقرار عدالت، چگونه با برادر رئیس جمهور، به عنوان یک دانه درشت، برخورد می‌کند و در این مسیر از چه استحکامی برخوردار است. در این آزمون، عیار پایبندی روحانی به قانون نیز محک می‌خورد. باید منتظر ماند و نظاره کرد که روحانی در عمل به یکی از وعده‌های انتخاباتی خود برای مبارزه با فساد و رانت خواری، چقدر صادق است. منبع:مشرق
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا