امروز : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۰:۳۸ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

تهدید خبرنگاران ریژاونیوز توسط رئیس شورای شهر/ شورای پر حاشیه به تهدید روی آورده است

  پس از انتشار نتایج نظرسنجی ریژاونیوز از شهروندان ریژاو مبنی بر میزان رضایت از عملکرد ۴ ساله ی شورای شهر ریژاو که میزان ۶۰ درصدی نارضایتی را نشان می داد، رئیس شورای شهر ریژاو آقای م.ا که اخیراً به عنوان پرحاشیه ترین عضو شورای شهر نیز شناخته می شود، با تهدید خبرنگاران ریژاونیوز به […]

q

 
پس از انتشار نتایج نظرسنجی ریژاونیوز از شهروندان ریژاو مبنی بر میزان رضایت از عملکرد ۴ ساله ی شورای شهر ریژاو که میزان ۶۰ درصدی نارضایتی را نشان می داد، رئیس شورای شهر ریژاو آقای م.ا که اخیراً به عنوان پرحاشیه ترین عضو شورای شهر نیز شناخته می شود، با تهدید خبرنگاران ریژاونیوز به طرق مختلف قصد دارد مانع از فهم صحیح شهروندان از عملکرد نامناسب شورای شهر شود.

 

این فرد که خود نیز اخیراً با توجه به مسائلی توانست ریاست شورای شهر را به دست آورد؛ طریق دیگری را در پیش گرفته و امنیت خبرنگاران ریژاونیوز را تهدید کرده و با چسپاندن القابی نامناسب در پی ایجاد مشکل برای اعضای ریژاونیوز است.

 

متاسفانه زمانی که فهم دقیقی از انتخاب و انتخاب شدن وجود نداشته باشد، جامعه دچار آفات بیشتری خواهد شد و با انتخاب افرادی نامناسب رو به نابودی و انزوا خواهد رفت. کسانی که هنوز شیوه ی پاسخگویی به رسانه ها و تحمل نقد و انتقاد را نیاموخته اند و با افکار کهنه ی خود مدیریت جامعه را بر عهده گرفته اند چگونه می توانند به گونه ای صحیح وظایف خود را انجام دهند؟!

 

 پایگاه خبری تحلیلی ریژاونیوز حق پیگیری قضایی طبق ماده ۶۶۹ قانون مجازات اسلامی در خصوص اقدام به تهدید و تجسس از طرف این عضو شورا را برای خود محفوظ می داند.
جهت اطلاع، خبرنگاران وکیل تسخیری مردم هستند و اخطار به این افراد و جلوگیری از فعالیت و تلاش آنان، به‌هیچ‌عنوان در صلاحیت یک عضو شورا نیست.

 

نظرات برخی شهروندان درباره ی تهدید ریژاونیوز توسط شورای شهر:
شهروند۱: دیگر زمان چنین اظهارنظرهایی تمام شده است و این نشان از پائین بودن آستانه تحمل و نقدپذیری این عضو شورا دارد. 
شهروند۲ :چهار سال از عمر شورای ریژاو می گذرد ولی هنوز ابتدایی ترین اصول شورایی را یاد نگرفته اند. سعه صدر یکی از اصول مهم در امور شورایی است ، باید به دیگران احترام گذاشت حتی اگر مخالف شما باشند.

 

 
دیگر اعضای شورای شهر در این زمینه عکس العملی دو پهلو از خود نشان داده اند و اگر در این راه دور از اخلاق همراه این فرد نیستند از آنان انتظار می رود که موضع خود را کاملاً روشن نمایند.

 

مطلب مرتبط:

نتایج نظرسنجی میزان رضایت از شورای شهر ریژاو+ تذکرات

 

 

 

 

 

Share
دیدگاه بینندگان
 • محمد

  تاریخ : ۲۶ - دی - ۱۳۹۵

  با سلام و خسته نباشید تحلیل آماریتان منصفانه نیست و مقرضانه است.


  پاسخ دادن

 • F-R

  تاریخ : ۲۶ - دی - ۱۳۹۵

  تا اونجایی که بنده از ایشان شناخت دارم فردی بسیار بسیار با شخصیت و دیندار هستن و انجام دادن اینگونه کارها از ایشان بعید است….درضمن تحلیلتان درمورد کار شورا کمی دور از انصاف است….باید انتظاراتمان در حد بودجه و توجه مسئولان بالاتر به منطقه باشد..


  پاسخ دادن

 • اهل ریجاب

  تاریخ : ۲۷ - دی - ۱۳۹۵

  از قدرت طلبی و دو رویی این آقا بعید نیست که دست به تهدید نیز بشود. فامیل بازی هایش را همه می دانند


  پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به برنامه جهانی غذا