امروز : دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۶:۲۶ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

بررسی اقدامات فوری برای مقابله با تحریم‌

به گزارش جهان نیوز، «کاظم جلالی» رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری روسی «اسپوتنیک» تصریح کرد که تهران در مقابل تلاش‌های آمریکا برای وضع تحریم‌های بیشتر علیه ایران و روسیه، لیستی از اقدامات متقابل خود را تهیه کرده است.
وی تصریح کرد که مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی ایران به همراه کمیته امنیت ملی و دفاعی در حال بررسی برنامه 20 نکته‌ای اقدامات فوری برای مقابله با تحریم‌های آمریکا است.
جلالی در گفت‌وگو با بخش فارسی «اسپوتنیک» تأکید کرد: « طرح مقابله با طرح های ماجراجویانه و تروریسم آمریکا در منطقه توسط اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس آماده شده است».
وی ادامه داد: «در چارچوب این طرح و به عنوان اقدام متقابل فوری دولت همچنین 1 میلیارد تومان (300 میلیون دلار) به سپاه برای مقابله با تروریسم آمریکایی و همچنین 1 میلیارد تومان برای توسعه برنامه موشکی اختصاص داده است».
طرح فوری با موضوعاتی همچون حمایت آمریکا از تروریسم، نقض حقوق بشر در آمریکا، اقداماتی برای مباره با تحریم‌های اقتصادی آمریکا، حمایت از نیروهای مسلح ایران و هماهنگی اقداماتی برای مقابله با سیاست‌های تروریستی آمریکا در منطقه می‌شود.

منبع:مشرق

به گزارش جهان نیوز، «کاظم جلالی» رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری روسی «اسپوتنیک» تصریح کرد که تهران در مقابل تلاش‌های آمریکا برای وضع تحریم‌های بیشتر علیه ایران و روسیه، لیستی از اقدامات متقابل خود را تهیه کرده است. وی تصریح کرد که مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی ایران به همراه کمیته امنیت ملی و دفاعی در حال بررسی برنامه 20 نکته‌ای اقدامات فوری برای مقابله با تحریم‌های آمریکا است. جلالی در گفت‌وگو با بخش فارسی «اسپوتنیک» تأکید کرد: « طرح مقابله با طرح های ماجراجویانه و تروریسم آمریکا در منطقه توسط اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس آماده شده است». وی ادامه داد: «در چارچوب این طرح و به عنوان اقدام متقابل فوری دولت همچنین 1 میلیارد تومان (300 میلیون دلار) به سپاه برای مقابله با تروریسم آمریکایی و همچنین 1 میلیارد تومان برای توسعه برنامه موشکی اختصاص داده است». طرح فوری با موضوعاتی همچون حمایت آمریکا از تروریسم، نقض حقوق بشر در آمریکا، اقداماتی برای مباره با تحریم‌های اقتصادی آمریکا، حمایت از نیروهای مسلح ایران و هماهنگی اقداماتی برای مقابله با سیاست‌های تروریستی آمریکا در منطقه می‌شود. منبع:مشرق
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا