امروز : پنج شنبه ۸ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۱:۴۶ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

بررسی پرونده سازمان اوقاف در کمیسیون اصل نود

به گزارش جهان نیوز به نقل از تسنیم، اکبر ترکی عضو کمیسیون اصل ۹۰ قانون اساسی مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی پرونده سازمان اوقاف در کمیسیون اصل ۹۰، اظهار داشت پرونده سازمان اوقاف از مجلس نهم در کمیسیون اصل ۹۰ مطرح بوده و اعضای کمیته اجتماعی و فرهنگی این کمیسیون در حال بررسی پرونده سازمان اوقاف هستند.

وی با اشاره به موضوع پرونده سازمان اوقاف در کمیسیون اصل ۹۰، افزود: موضوع پرونده سازمان اوقاف شامل شکایت‌های مردمی از این سازمان، شکایات پرسنل این سازمان، مباحث اداری و مدیریتی و همچنین موضوعات اقتصادی و مالی است.

عضو کمیسیون اصل ۹۰ با بیان اینکه در خصوص مسائل مربوط به پرونده سازمان اوقاف، نامه‌هایی را به مسئولان سازمان ارسال کرده‌ایم تا توضیحاتی را در خصوص پرونده ارائه دهند، گفت: همچنین قرار است مسئولان سازمان اوقاف به منظور ارائه توضیحات درباره پرونده مطروحه در خصوص این سازمان در کمیسیون اصل 90 حضور یابند.

ترکی تصریح کرد: قرار است پس از بررسی‌های انجام شده در باره پرونده سازمان اوقاف در کمیسیون اصل 90 اعضای کمیسیون گزارشی را تهیه کرده و به منظور قرائت در صحن مجلس تقدیم هیئت رئیسه مجلس کنند.

 

به گزارش جهان نیوز به نقل از تسنیم، اکبر ترکی عضو کمیسیون اصل 90 قانون اساسی مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی پرونده سازمان اوقاف در کمیسیون اصل 90، اظهار داشت پرونده سازمان اوقاف از مجلس نهم در کمیسیون اصل 90 مطرح بوده و اعضای کمیته اجتماعی و فرهنگی این کمیسیون در حال بررسی پرونده سازمان اوقاف هستند. وی با اشاره به موضوع پرونده سازمان اوقاف در کمیسیون اصل 90، افزود: موضوع پرونده سازمان اوقاف شامل شکایت‌های مردمی از این سازمان، شکایات پرسنل این سازمان، مباحث اداری و مدیریتی و همچنین موضوعات اقتصادی و مالی است. عضو کمیسیون اصل 90 با بیان اینکه در خصوص مسائل مربوط به پرونده سازمان اوقاف، نامه‌هایی را به مسئولان سازمان ارسال کرده‌ایم تا توضیحاتی را در خصوص پرونده ارائه دهند، گفت: همچنین قرار است مسئولان سازمان اوقاف به منظور ارائه توضیحات درباره پرونده مطروحه در خصوص این سازمان در کمیسیون اصل 90 حضور یابند. ترکی تصریح کرد: قرار است پس از بررسی‌های انجام شده در باره پرونده سازمان اوقاف در کمیسیون اصل 90 اعضای کمیسیون گزارشی را تهیه کرده و به منظور قرائت در صحن مجلس تقدیم هیئت رئیسه مجلس کنند.  
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا