امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۵۹ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

بررسی پیش نویس میثاق‌نامه شهردار آینده تهران

به گزارش جهان نیوز؛ زهرا نژاد بهرام  به جلسه امروز پنجمین دوره منتخبین شورای اسلامی شهر تهران اشاره کرد و گفت: در این جلسه امروز الویری رئیس موقت شورای اسلامی شهر تهران به انسجام و قوت شورا تأکید کرد.
وی ادامه داد: در این جلسه در خصوص پیش‌نویس میثاق‌نامه با کاندیدای شهرداری تهران مذاکراتی صورت گرفت و مقرر شد اعضا دیدگاه‌های خود را به کمیسیون حقوقی موقت منتخبین ارجاع دهند.
به گفته منتخب پنجمین دوره شورای شهر،  با توجه به انتخاب نهایی کاندیداها هیچ تغییری در فهرست اسامی نامزدهای شهرداری به وجود نمی‌آید.
نژاد بهرام افزود: در خصوص منصرفین شهرداری نیز مذاکره لازم با آنها صورت خواهد پذیرفت تا انشالله به فصل مشترکی برسیم.

منبع: فارس

به گزارش جهان نیوز؛ زهرا نژاد بهرام  به جلسه امروز پنجمین دوره منتخبین شورای اسلامی شهر تهران اشاره کرد و گفت: در این جلسه امروز الویری رئیس موقت شورای اسلامی شهر تهران به انسجام و قوت شورا تأکید کرد. وی ادامه داد: در این جلسه در خصوص پیش‌نویس میثاق‌نامه با کاندیدای شهرداری تهران مذاکراتی صورت گرفت و مقرر شد اعضا دیدگاه‌های خود را به کمیسیون حقوقی موقت منتخبین ارجاع دهند. به گفته منتخب پنجمین دوره شورای شهر،  با توجه به انتخاب نهایی کاندیداها هیچ تغییری در فهرست اسامی نامزدهای شهرداری به وجود نمی‌آید. نژاد بهرام افزود: در خصوص منصرفین شهرداری نیز مذاکره لازم با آنها صورت خواهد پذیرفت تا انشالله به فصل مشترکی برسیم. منبع: فارس
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا