امروز : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۹:۳۹ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

برنامه‌ریزی برای مشکلات وزارت آموزش و پرورش

به گزارش جهان نیوز، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در آغاز جلسه امروز مجلس، با اشاره به نشست غیرعلنی صبح امروز نمایندگان با حضور وزیر آموزش و پرورش گفت: در این جلسه راجع به مشکلات آموزش و پرورش به ویژه در آغاز سال تحصیلی بحث شد و این مشکلات در چند بُعد بررسی شد.
وی افزود: در نهایت قرار شد کار مشترکی بین کمیسیون آموزش و تحقیقات و دولت انجام شده واین مشکلات پیگیری و حل شود.
گفتنی است حجت الاسلام علیرضا سلیمی دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نیز درباره محتوای جلسه غیرعلنی امروز با حضور بطحایی گفته بود که وضعیت نیروی انسانی و کمبودهای این حوزه موضوع جلسه با وزیر بوده است.

منبع:مهر

به گزارش جهان نیوز، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در آغاز جلسه امروز مجلس، با اشاره به نشست غیرعلنی صبح امروز نمایندگان با حضور وزیر آموزش و پرورش گفت: در این جلسه راجع به مشکلات آموزش و پرورش به ویژه در آغاز سال تحصیلی بحث شد و این مشکلات در چند بُعد بررسی شد. وی افزود: در نهایت قرار شد کار مشترکی بین کمیسیون آموزش و تحقیقات و دولت انجام شده واین مشکلات پیگیری و حل شود. گفتنی است حجت الاسلام علیرضا سلیمی دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نیز درباره محتوای جلسه غیرعلنی امروز با حضور بطحایی گفته بود که وضعیت نیروی انسانی و کمبودهای این حوزه موضوع جلسه با وزیر بوده است. منبع:مهر
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا