امروز : پنج شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۴ - ۰:۰۷ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

برنامه توسعه کشت ۳۰۰ هکتار گلخانه در دستور کار قرار دارد

مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: برنامه توسعه کشت ۳۰۰ هکتار گلخانه در استان در دستور کار قرار دارد و تسهیلات آن آماده شده است. رضا زارعی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار کرد: متقاضیان از ۱۰۰ متر مربع تا یکصد هکتار می توانند برای دریافت تسهیلات و گذراندن […]

مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: برنامه توسعه کشت ۳۰۰ هکتار گلخانه در استان در دستور کار قرار دارد و تسهیلات آن آماده شده است.
رضا زارعی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار کرد: متقاضیان از ۱۰۰ متر مربع تا یکصد هکتار می توانند برای دریافت تسهیلات و گذراندن مراحل اداری به محل سازمان جهاد کشاورزی استان مراجعه کنند.
وی در بخش دیگری از سخنانش از گوجه سبز، چغاله بادام به عنوان نوبرانه های بهاری استان کرمانشاه یاد کرد و گفت: گوجه سبز در منطقه سرپل ذهاب استان برداشت می شود که نزدیک به ۴۲۰ هکتار سطح زیرکشت آن است.
به گفته مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه، گوجه سبز از ۲۰ فروردین به بازار عرضه شده و هر کیلو از آن به قیمت ۷۰۰ هزار ریال از باغداران استان خریداری شده است.
وی ادامه داد: چغاله بادام در شهرستان های گرمسیری استان برداشت می شود که عمده آن در سرپل ذهاب، گیلانغرب، دالاهو و بخش هایی از ثلاث باباجانی می باشد.
زارعی یادآور شد، هرکیلو از چغاله بادام نیز تا کیلویی ۳۰۰ هزار ریال از باغداران خریداری شده است.

Share
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا