امروز : پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۹:۵۰ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

برگزاری جشن میلاد پیامبر برای کودکان زلزله زده

به گزارش جهان نیوز، همزمان با ایام ولادت حضرت رسول (ص) و آغاز هفته وحدت جمعیت دانشجویی امام حسن (ع ) با همکاریکارگروه فرهنگی معاونت جهادسازندگی سازمان بسیج دانشجویی در طرح دالاهو ( مشارکت جمعی در حمایت از کودکان زلزله زده) جشن میلاد پیامبر مهربانی‌ها را در بیش از  15 محله شهر سرپل ذهاب و روستای اطراف آن برگزار کرد.

این مجموعه‌های دانشجویی در این جشن علاوه بر اجرای برنامه‌های  شاد و سرگرم کننده مانند عروسک گردانی،برگزاری مسابقات مهیج و اهدای جوایز به کودکان کارگاه‌های آموزشی ویژه مادران و کودکان را با موضوع بهداشت و مدیریت بحران برگزار کردند.

منبع:تسنیم
 

به گزارش جهان نیوز، همزمان با ایام ولادت حضرت رسول (ص) و آغاز هفته وحدت جمعیت دانشجویی امام حسن (ع ) با همکاریکارگروه فرهنگی معاونت جهادسازندگی سازمان بسیج دانشجویی در طرح دالاهو ( مشارکت جمعی در حمایت از کودکان زلزله زده) جشن میلاد پیامبر مهربانی‌ها را در بیش از  15 محله شهر سرپل ذهاب و روستای اطراف آن برگزار کرد. این مجموعه‌های دانشجویی در این جشن علاوه بر اجرای برنامه‌های  شاد و سرگرم کننده مانند عروسک گردانی،برگزاری مسابقات مهیج و اهدای جوایز به کودکان کارگاه‌های آموزشی ویژه مادران و کودکان را با موضوع بهداشت و مدیریت بحران برگزار کردند. منبع:تسنیم  
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا