امروز : سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۹:۱۷ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

برگزاری مراسمات اخیر تهران در امنیت کامل

به گزارش جهان نیوز، سردار علی نصیری فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران با اشاره به سبقه ایران اسلامی در مباحث امنیتی اظهار داشت: اصولا در نظام جمهوری اسلامی، همه کارها بر اساس حضور گسترده مردم پایه گذاری شده و کارها مردمی است، پایه های امنیت در کشور ما نیز مردمی است.

وی ادامه داد: امنیت یک مولفه ای است که نقش مردم در آن غیر قابل انکار است، مجموعه سپاه نیز با تاسی از عزیزان بسیجی خود پیش بینی های امنیتی را از گذشته انجام می داده و پس از حملات تروریستی تهران نیز موارد امنیتی را با حساسیت بیشتری دنبال می کند.

فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران با اشاره به برگزاری امن و آرام مراسم متعدد در روزهای گذشته، گفت: مشکل امنیتی در مراسم روزهای اخیر در استان تهران نداشتیم و این امنیت توسط بچه های بسیجی، نیروهای امنیتی، «واجا» و عزیزان نیروی انتظامی فراهم شده و همه این عزیزان، با تمام توان در عرصه حاضر هستند و برای پایداری امنیت مردم تلاش می کنند.

وی در خصوص حملات موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع داعش گفت: بازخورد این حملات در همه مردم، مسئولین و گرایشات سیاسی مختلف مناسب بوده و مورد تایید نظام، رهبری و مردم است.
بر اساس این گزارش، فرماندهی سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران در شهرستان ری قرار دارد.

منبع: مهر

به گزارش جهان نیوز، سردار علی نصیری فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران با اشاره به سبقه ایران اسلامی در مباحث امنیتی اظهار داشت: اصولا در نظام جمهوری اسلامی، همه کارها بر اساس حضور گسترده مردم پایه گذاری شده و کارها مردمی است، پایه های امنیت در کشور ما نیز مردمی است. وی ادامه داد: امنیت یک مولفه ای است که نقش مردم در آن غیر قابل انکار است، مجموعه سپاه نیز با تاسی از عزیزان بسیجی خود پیش بینی های امنیتی را از گذشته انجام می داده و پس از حملات تروریستی تهران نیز موارد امنیتی را با حساسیت بیشتری دنبال می کند. فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران با اشاره به برگزاری امن و آرام مراسم متعدد در روزهای گذشته، گفت: مشکل امنیتی در مراسم روزهای اخیر در استان تهران نداشتیم و این امنیت توسط بچه های بسیجی، نیروهای امنیتی، «واجا» و عزیزان نیروی انتظامی فراهم شده و همه این عزیزان، با تمام توان در عرصه حاضر هستند و برای پایداری امنیت مردم تلاش می کنند. وی در خصوص حملات موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع داعش گفت: بازخورد این حملات در همه مردم، مسئولین و گرایشات سیاسی مختلف مناسب بوده و مورد تایید نظام، رهبری و مردم است. بر اساس این گزارش، فرماندهی سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران در شهرستان ری قرار دارد. منبع: مهر
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا