امروز : یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۳/۳۰ - ۱۳:۰۱ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

بعد از تغییر ۳ فرماندار هنوز ناامنی ها در ریژاو ادامه دارد/ ۲ تیراندازی به منازل مسکونی طی یک هفته ی گذشته

چندین سال است که معضل تعرض به حریم شهروندان ریژاو توسط برخی اشرار با بدترین روش های ممکن ادامه دارد و فقط شهروندان هستند که قربانی شعارهای بی محتوا و وعده های کم مایه ی مسئولین منطقه ای می شوند.     سه فرماندار گذشته هر کدام در پای منبرهای خود قول پیگیری های لازم […]

چندین سال است که معضل تعرض به حریم شهروندان ریژاو توسط برخی اشرار با بدترین روش های ممکن ادامه دارد و فقط شهروندان هستند که قربانی شعارهای بی محتوا و وعده های کم مایه ی مسئولین منطقه ای می شوند.

 

 

سه فرماندار گذشته هر کدام در پای منبرهای خود قول پیگیری های لازم و حل مشکل تیراندازی را در ریژاو داده بودند و هر کدام با روش های مختلف نتوانستند هیچ کاری از پیش ببرند.
به گفته ی مسئولین شهری ریژاو، ((فرماندار کنونی دالاهو نیز  آقای فرامرز اکبری وعده هایی برای پیگیری نا امنی های اخیر داده است)) اما با توجه به تاریخچه ی عملکردهای فرمانداری دالاهو، فاصله میان وعده با عمل در این نهاد دولتی بسیار زیاد است.

 

نماینده ی قبلی مجلس آقای علی جلیلیان فقط در پای تریبون اشرار را تهدید می کرد که نهایت هنر ایشان تاکنون همین مورد بوده است و هیچگونه اقدام عملی که مسئولین منطقه ای را مجاب به پیگیری و تمرکز هر چه بیشتر برای رفع مشکل ریژاو را در پی داشته باشد در کارنامه ی سفید ایشان قرار ندارد.

 

همانگونه که در اخبار گذشته به روند تفتیش منازل و بازداشت های بیهوده ی برخی شهروندان که کوچکترین ارتباطی با این ناامنی ها نداشته اند اشاره کرده ایم، وقت تذکر این نکته فرا رسیده است که مسئولین بجای اقدامات سطحی و مقطعی که فقط منجر به فیصله ی موضوع می شود چاره ای مناسب را برای این ناامنی ها پیدا کنند؛ چرا که با این همه معضل به وجود آمده مسئولیت همگی این عزیزان زیر سوال خواهد رفت!

 

 

Share
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا