امروز : جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۰۵ - ۱۶:۴۴ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

به دلیل آتش سوزی جنازه ها مشخص نیستند

همتی با تاکید بر اینکه حوادث ریلی در کشور زیاد شده است گفت: مدیریت ریلی کشور دارای مشکل است.

احمد همتی در گفت و گو با میزان با بیان اینکه اخیرا حوادث ریلی در کشور زیاد شده است تاکید کرد: مدیریت ریلی کشور دارای مشکل است.

نماینده مردم سمنان تصریح کرد: این موضوع باید بررسی شود و کل مسئولین کشوری باید پاسخگو باشند.

وی خاطر نشان کرد: مسئولین کشوری برای این مسائل پاسخ درستی باید بدهند.

همتی در خصوص مسئولیت این حادثه اظهار داشت: مسئولین وزارت راه و راه آهن هنوز در این مورد توضیحی نداده اند.

وی افزود: ۶۰ نفر از حادثه دیدگان در دامغان و حدود۹ نفر در بیمارستان کوثر سمنان بستری هستند که به غیر از دونفر که در آی سی یوهستند بقیه افراد وضعیتشان خوب است.

نماینده مردم سمنان با اشاره به اینکه این حادثه با آتش سوزی همراه بوده است بیان داشت: به همین دلیل آمار کشته ها به طور دقیق اعلام نشده و بعضی از جنازه ها هم هنوز مشخص نیست.

همتی با تاکید بر اینکه حوادث ریلی در کشور زیاد شده است گفت: مدیریت ریلی کشور دارای مشکل است. احمد همتی در گفت و گو با میزان با بیان اینکه اخیرا حوادث ریلی در کشور زیاد شده است تاکید کرد: مدیریت ریلی کشور دارای مشکل است. نماینده مردم سمنان تصریح کرد: این موضوع باید بررسی شود و کل مسئولین کشوری باید پاسخگو باشند. وی خاطر نشان کرد: مسئولین کشوری برای این مسائل پاسخ درستی باید بدهند. همتی در خصوص مسئولیت این حادثه اظهار داشت: مسئولین وزارت راه و راه آهن هنوز در این مورد توضیحی نداده اند. وی افزود: 60 نفر از حادثه دیدگان در دامغان و حدود9 نفر در بیمارستان کوثر سمنان بستری هستند که به غیر از دونفر که در آی سی یوهستند بقیه افراد وضعیتشان خوب است. نماینده مردم سمنان با اشاره به اینکه این حادثه با آتش سوزی همراه بوده است بیان داشت: به همین دلیل آمار کشته ها به طور دقیق اعلام نشده و بعضی از جنازه ها هم هنوز مشخص نیست.

دیدگاه بسته شده است.

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا