امروز : شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۵:۱۵ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

تاخیر یک ساله در ساخت پلاسکو زیر ذره‌بین مجلس

به گزارش جهان نیوز، محمدرضا رضایی‌کوچی رئیس کمیسیون عمران درباره وضعیت ساخت و ساز در محل سابق ساختمان پلاسکو، گفت: علی رغم آنکه نزدیک به یک سال از حادثه پلاسکو می‌گذرد، اما هنوز اقدامی برای ساخت مجدد این ساختمان صورت نگرفته است.

وی با بیان اینکه طولانی شدن زمان ساخت مجدد پلاسکو منجر به متضرر شدن کسبه این واحد تجاری شده است، اظهار کرد: ساخت مجدد ساختمان پلاسکو باید با شیوه مهندسی روز انجام شود تا دیگر شاهد چنین حوادث ناگواری که بر اثر سهل‌انگاری در ساخت و ساز‌ها اتفاق می‌افتد، نباشیم.

رئیس کمیسیون عمران تصریح کرد: به زودی کمیسیون عمران جلسه‌ای با مسئولان ذیربط از وزارت راه و شهرسازی و بنیاد مستضعفان برگزار می‌کند تا علت تعلل در ساخت این ساختمان را جویا شویم و هر چه سریع‌تر این موضوع تعیین تکلیف شود.

منبع:باشگاه خبرنگاران

به گزارش جهان نیوز، محمدرضا رضایی‌کوچی رئیس کمیسیون عمران درباره وضعیت ساخت و ساز در محل سابق ساختمان پلاسکو، گفت: علی رغم آنکه نزدیک به یک سال از حادثه پلاسکو می‌گذرد، اما هنوز اقدامی برای ساخت مجدد این ساختمان صورت نگرفته است. وی با بیان اینکه طولانی شدن زمان ساخت مجدد پلاسکو منجر به متضرر شدن کسبه این واحد تجاری شده است، اظهار کرد: ساخت مجدد ساختمان پلاسکو باید با شیوه مهندسی روز انجام شود تا دیگر شاهد چنین حوادث ناگواری که بر اثر سهل‌انگاری در ساخت و ساز‌ها اتفاق می‌افتد، نباشیم. رئیس کمیسیون عمران تصریح کرد: به زودی کمیسیون عمران جلسه‌ای با مسئولان ذیربط از وزارت راه و شهرسازی و بنیاد مستضعفان برگزار می‌کند تا علت تعلل در ساخت این ساختمان را جویا شویم و هر چه سریع‌تر این موضوع تعیین تکلیف شود. منبع:باشگاه خبرنگاران
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا