امروز : جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۰۵ - ۱۶:۴۸ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

تراکتورسازی صدرنشین جدید لیگ برتر

اندک هواداران حاضر در ورزشگاه آزادی با سر دادن شعار علیه سرمربی پرسپولیس، امیر قلعه نویی را مورد تشویق قرار دادند.

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار دو تیم استقلال تهران و گسترش فولاد تبریز از هفته یازدهم لیگ شانزدهم در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد. حاشیه های قبل از این دیدار را خواهید خواند:

* به دلیل سرمای شدید، استقبال چندانی از این بازی نشد و تا ۳۰ دقیقه قبل از شروع بازی تنها ۱۵۰۰ تماشاگر در ورزشگاه حضور داشتند.

* طرفداران استقلال علیه برانکوایوانکوویچ شعار دادند و سرمربی تراکتورسازی را مورد تشویق قرار دادند.

* سید مهدی رحمتی و بختیار رحمانی بیشتر از سایر بازیکنان استقلال مورد تشویق قرار گرفتند.

* حاضران در ورزشگاه از رحمتی خواستند که به همراه دیگر همبازی هایش گسترش را شکست داده تا فاصله امتیاز خود را با پرسپولیس کمتر کنند.

* مربی استقلال به هنگام گرم کردن از بازیکنانش خواست با توجه به سردی هوا، مراقب خود باشند تا در این لحظات قبل از شروع دیدار، دچار مصدومیت نشوند.

* حاضران در ورزشگاه برای شادی روح مرحوم پورحیدری صلوات و فاتحه قرائت کردند.

اندک هواداران حاضر در ورزشگاه آزادی با سر دادن شعار علیه سرمربی پرسپولیس، امیر قلعه نویی را مورد تشویق قرار دادند. به گزارش خبرنگار مهر، دیدار دو تیم استقلال تهران و گسترش فولاد تبریز از هفته یازدهم لیگ شانزدهم در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد. حاشیه های قبل از این دیدار را خواهید خواند: * به دلیل سرمای شدید، استقبال چندانی از این بازی نشد و تا ۳۰ دقیقه قبل از شروع بازی تنها ۱۵۰۰ تماشاگر در ورزشگاه حضور داشتند. * طرفداران استقلال علیه برانکوایوانکوویچ شعار دادند و سرمربی تراکتورسازی را مورد تشویق قرار دادند. * سید مهدی رحمتی و بختیار رحمانی بیشتر از سایر بازیکنان استقلال مورد تشویق قرار گرفتند. * حاضران در ورزشگاه از رحمتی خواستند که به همراه دیگر همبازی هایش گسترش را شکست داده تا فاصله امتیاز خود را با پرسپولیس کمتر کنند. * مربی استقلال به هنگام گرم کردن از بازیکنانش خواست با توجه به سردی هوا، مراقب خود باشند تا در این لحظات قبل از شروع دیدار، دچار مصدومیت نشوند. * حاضران در ورزشگاه برای شادی روح مرحوم پورحیدری صلوات و فاتحه قرائت کردند.

دیدگاه بسته شده است.

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا