امروز : پنج شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۲۷ - ۱۱:۰۵ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

تشدید گشت و پایش‌ها و برخورد با واحدهای آلاینده

رئیس اداره محیط زیست شهرستان ورامین از تشدید گشت و پایش‌ها در سرعت عمل در برخورد با واحدهای آلاینده در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایسنا، منصور گل محمدی در گفت‌وگویی بیان کرد: اخیرا در پی آلودگی‌های هوا گشت‌ها و پایش‌ها در شهرستان ورامین تشدید شده و برخورد با واحدهای آلاینده نیز با سرعت بیشتری انجام می‌گیرد.

وی ادامه داد: طی یک ماه گذشته سه واحد آلاینده در شهرستان ورامین تعطیل و پلمب شده است و سه واحد آلاینده دیگر نیز که واحدهای صنفی آلاینده هوا بودند اخطاریه دریافت کرده‌اند.

گل محمدی با بیان اینکه محیط زیست مسئله‌ای عمومی است و اهمیت عمومی را می‌طلبد گفت: در این مواقع به دلیل پایداری شرایط جوی غلظت آلاینده‌ها در جو بالا رفته و سبب نامساعد شدن شرایط هوا می‌شود.

رئیس اداره محیط زیست شهرستان ورامین گفت: علاوه بر گشت و پایش‌ها و برخورد با واحدهای آلاینده اقدامات دیگری مانند تعطیلی مدارس و کاهش ترددها (طرح ترافیک) نیز انجام شده است.

وی با توصیه به شهروندان مبنی بر استفاده از وسایل نقلیه عمومی و خودداری از آتش زدن برگ و خاشاک گفت: از شهروندان می‌خواهیم که نکات زیست محیطی را رعایت کرده تا هوای سالمی داشته باشیم.

رئیس اداره محیط زیست شهرستان ورامین از تشدید گشت و پایش‌ها در سرعت عمل در برخورد با واحدهای آلاینده در این شهرستان خبر داد. به گزارش ایسنا، منصور گل محمدی در گفت‌وگویی بیان کرد: اخیرا در پی آلودگی‌های هوا گشت‌ها و پایش‌ها در شهرستان ورامین تشدید شده و برخورد با واحدهای آلاینده نیز با سرعت بیشتری انجام می‌گیرد. وی ادامه داد: طی یک ماه گذشته سه واحد آلاینده در شهرستان ورامین تعطیل و پلمب شده است و سه واحد آلاینده دیگر نیز که واحدهای صنفی آلاینده هوا بودند اخطاریه دریافت کرده‌اند. گل محمدی با بیان اینکه محیط زیست مسئله‌ای عمومی است و اهمیت عمومی را می‌طلبد گفت: در این مواقع به دلیل پایداری شرایط جوی غلظت آلاینده‌ها در جو بالا رفته و سبب نامساعد شدن شرایط هوا می‌شود. رئیس اداره محیط زیست شهرستان ورامین گفت: علاوه بر گشت و پایش‌ها و برخورد با واحدهای آلاینده اقدامات دیگری مانند تعطیلی مدارس و کاهش ترددها (طرح ترافیک) نیز انجام شده است. وی با توصیه به شهروندان مبنی بر استفاده از وسایل نقلیه عمومی و خودداری از آتش زدن برگ و خاشاک گفت: از شهروندان می‌خواهیم که نکات زیست محیطی را رعایت کرده تا هوای سالمی داشته باشیم.

دیدگاه بسته شده است.

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا