امروز : شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۰:۲۲ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

تشکیل کارگروه تفکیک وزارت راه از شهرسازی

به گزارش جهان نیوز، قلی‌الله قلی‌زاده نایب رئیس اول کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه عصر امروز (شنبه 17 تیر) کمیسیون  متبوعش، اظهار داشت: در این جلسه اعضای کمیسیون با حضور نمایندگانی از دولت و مرکز پژوهش‌ها به بررسی لایحه اصلاح ساختار دولت (تفکیک وزارتخانه‌ها) با محوریت تفکیک وزارت راه از شهرسازی پرداختند.
وی با بیان اینکه در این نشست نمایندگان مخالف و موافق، نماینده دولت و مرکز پژوهش‌های مجلس نظرات خود را ارائه کردند، ادامه داد: غالب نظرات بر موافقت با تفکیک وزارت راه از شهرسازی بود.
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد: در این جلسه مقرر شد کارگروهی در این کمیسیون متشکل از روسای کمیته‌های تخصصی، نماینده دولت و مرکز پژوهش‌ها تشکیل و به بحث تفکیک وزارت راه از شهرسازی به صورت کارشناسی بپردازد و گزارشی را تدوین و به کمیسیون عمران ارائه کند.

منبع:تسنیم

به گزارش جهان نیوز، قلی‌الله قلی‌زاده نایب رئیس اول کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه عصر امروز (شنبه 17 تیر) کمیسیون  متبوعش، اظهار داشت: در این جلسه اعضای کمیسیون با حضور نمایندگانی از دولت و مرکز پژوهش‌ها به بررسی لایحه اصلاح ساختار دولت (تفکیک وزارتخانه‌ها) با محوریت تفکیک وزارت راه از شهرسازی پرداختند. وی با بیان اینکه در این نشست نمایندگان مخالف و موافق، نماینده دولت و مرکز پژوهش‌های مجلس نظرات خود را ارائه کردند، ادامه داد: غالب نظرات بر موافقت با تفکیک وزارت راه از شهرسازی بود. نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد: در این جلسه مقرر شد کارگروهی در این کمیسیون متشکل از روسای کمیته‌های تخصصی، نماینده دولت و مرکز پژوهش‌ها تشکیل و به بحث تفکیک وزارت راه از شهرسازی به صورت کارشناسی بپردازد و گزارشی را تدوین و به کمیسیون عمران ارائه کند. منبع:تسنیم
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا