امروز : پنج شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۲۷ - ۱۱:۱۵ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

تصادف خونین پژو با نیسان حامل ۲گاو

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرتهران از تصادف خونین میان سواری پژو و نیسان حامل گاو در جاده ورامین خبر داد.

به گزارش ایسنا، سید جلال ملکی در گفت‌وگویی، در این باره گفت: وقوع حادثه رانندگی در ساعت ۸:۱۹ صبح امروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد و در پی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان ایستگاه ۸۶ را به محل حادثه واقع در جاده ورامین تهران نرسیده به شهرک صنعتی ولیعصر (عج) اعزام کرد.

وی با بیان اینکه عوامل آتش‌نشانی قرچک نیز در محل حادثه حضور داشتند، اظهارکرد: پس از حضور عوامل آتش‌نشانی در محل حادثه مشاهده شد که یک‌دستگاه سواری پژو ۴۰۵ به سرنشینی پنج مرد، به شدت با قسمت عقب یک وانت نیسان حامل دو راس گاو برخورد کرده و در پی آن نیسان نیز منحرف شده و به گاردریل برخورد کرده است.

ملکی با بیان اینکه آتش‌نشانان اقدامات خود برای نجات این افراد را آغاز کردند، گفت: پنج سرنشین پژو دچار آسیب دیدگی شدند که آتش‌نشانان آنان را به عوامل اورژانس تحویل دادند.

وی با بیان اینکه علت این حادثه از سوی عوامل پلیس راهور بررسی و اعلام خواهد شد، گفت: آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی محل در ساعت ۹:۱۸ به عملیات خود خاتمه دادند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرتهران از تصادف خونین میان سواری پژو و نیسان حامل گاو در جاده ورامین خبر داد. به گزارش ایسنا، سید جلال ملکی در گفت‌وگویی، در این باره گفت: وقوع حادثه رانندگی در ساعت ۸:۱۹ صبح امروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد و در پی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان ایستگاه ۸۶ را به محل حادثه واقع در جاده ورامین تهران نرسیده به شهرک صنعتی ولیعصر (عج) اعزام کرد. وی با بیان اینکه عوامل آتش‌نشانی قرچک نیز در محل حادثه حضور داشتند، اظهارکرد: پس از حضور عوامل آتش‌نشانی در محل حادثه مشاهده شد که یک‌دستگاه سواری پژو ۴۰۵ به سرنشینی پنج مرد، به شدت با قسمت عقب یک وانت نیسان حامل دو راس گاو برخورد کرده و در پی آن نیسان نیز منحرف شده و به گاردریل برخورد کرده است. ملکی با بیان اینکه آتش‌نشانان اقدامات خود برای نجات این افراد را آغاز کردند، گفت: پنج سرنشین پژو دچار آسیب دیدگی شدند که آتش‌نشانان آنان را به عوامل اورژانس تحویل دادند. وی با بیان اینکه علت این حادثه از سوی عوامل پلیس راهور بررسی و اعلام خواهد شد، گفت: آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی محل در ساعت ۹:۱۸ به عملیات خود خاتمه دادند.

دیدگاه بسته شده است.

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا