امروز : سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۲۲:۴۵ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

تصادف رانندگی در سرپل ذهاب یک کشته و ۲ مصدوم برجا گذاشت

محمد مردانی روز سه شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا، زمان وقوع این حادثه رانندگی را ساعت ۹ و ۲۵ دقیقه صبح امروز ذکر کرد و اظهارداشت: در این حادثه، راننده خودرو پیکان وانت در دم کشته شد و ۲ نفر از سرنشینان دیگر خودروها نیز که به شدت مجروح شده بودند، به بیمارستان شهدای […]

محمد مردانی روز سه شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا، زمان وقوع این حادثه رانندگی را ساعت ۹ و ۲۵ دقیقه صبح امروز ذکر کرد و اظهارداشت: در این حادثه، راننده خودرو پیکان وانت در دم کشته شد و ۲ نفر از سرنشینان دیگر خودروها نیز که به شدت مجروح شده بودند، به بیمارستان شهدای سرپل ذهاب اعزام شدند.

وی بیان کرد: بلافاصله پس از وقوع این حادثه، ماموران انتظامی و نیروهای امدادی اورژانس جمعیت هلال احمر سرپل ذهاتب در محل حادثه حضور یافتند و پس از بازگشایی مسیر و رفع موانع موجود ، نسبت به جسد و انتقال مصدومان به بیمارستان شهدای سرپل ذهاب اقدام کردند.

رییس جمعیت هلال احمر سرپل ذهاب گفت که علت این حادثه رانندگی توسط کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است.
محور ارتباطی سرپل ذهاب به دالاهو به علت کم عرض بودن جاده از نقاط حادثه خیز استان کرمانشاه است که سالانه شماری از مردم این منطقه به علت بی احتیاطی در رانندگی و وقوع تصادف دلخراش، جان خود را از دست می دهند.
سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه با ۹۰ هزار تن جمعیت و برخورداری از ۴۸ کیلومتر مرز با عراق، دارای ۳۱۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی است.

Share
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا