امروز : یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۳:۱۲ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

تصویر لورفته جدید از هوآوی پی۱۰ و پی ۱۰ پلاس

 خبرآنلاین، آن تصویر شبیه P9 بود اما آنچه امروز در سایت ویبو منتشر شد کاملاً متفاوت و البته بسیار جذاب و زیبا به نظر می‌رسد که در زیر مشاهده می‌کنید.

در این تصویر حسگر اثرانگشت و دو دوربین در پشت‌گوشی با دیزاینی متفاوت (پشت گوشی شیشه‌ای است) دیده می‌شود. آل ای دی فلش نیز متفاوت از سری قبل به نظر می‌رسد. فقط دوربین لایکا بکار رفته در پی 9 مانند پی 10 خواهد بود.

پی ۱۰ و پی ۱۰ پلاس دو مدل از پرچم‌دار 2017 هوآوی خواهد بود که مدل پلاس گوشی 5.5 اینچی با پردازنده kirin 960  با 6 گیگ رم و 256 گ حافظه داخلی خواهد بود.

 خبرآنلاین، آن تصویر شبیه P9 بود اما آنچه امروز در سایت ویبو منتشر شد کاملاً متفاوت و البته بسیار جذاب و زیبا به نظر می‌رسد که در زیر مشاهده می‌کنید. در این تصویر حسگر اثرانگشت و دو دوربین در پشت‌گوشی با دیزاینی متفاوت (پشت گوشی شیشه‌ای است) دیده می‌شود. آل ای دی فلش نیز متفاوت از سری قبل به نظر می‌رسد. فقط دوربین لایکا بکار رفته در پی 9 مانند پی 10 خواهد بود. پی 10 و پی 10 پلاس دو مدل از پرچم‌دار 2017 هوآوی خواهد بود که مدل پلاس گوشی 5.5 اینچی با پردازنده kirin 960  با 6 گیگ رم و 256 گ حافظه داخلی خواهد بود.

دیدگاه بسته شده است.

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا