امروز : جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۹:۱۴ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

تعریف وزیر بهداشت از انقلابی‌گری

به گزارش جهان نیوز، سیدحسن قاضی‌زاده‌هاشمی که امروز به شهرستان شاهرود در شرق استان سمنان سفر کرده است، دقایقی پیش در جمع مسؤولان استان سمنان در آیین بهره‌برداری از طرح‌های دانشگاه علوم پزشکی شاهرود اظهار داشت: انقلابی‌گری در شرایط کنونی به معنای رفع مشکلات و گرفتاری‌های مردم است و باید به‌طور جدی به این امر توجه داشت.
وی تصریح کرد: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دنبال رفع دغدغه‌های مردم است و اختلاف‌ها منشأ یأس می‌شود و از هیچ کس مورد قبول نیست.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: همه باید همت کنیم تا مشکلات مردم برطرف شود و همه مسؤولان نظام جمهوری اسلامی برای رفع مشکلات کشور تلاش کنند.
قاضی‌زاده‌هاشمی بیان داشت: امروز باید باور کنیم آن موقعی انقلاب ما آسیب‌پذیر است که کنار هم نباشیم.
استاندار سمنان نیز در این مراسم گفت: در حوزه بهداشت و درمان یک کار کاملاً بی‌سابقه و خدمتی ماندگار در دولت تدبیر و امید صورت گرفته است.
سیدحسن حسینی‌شاهرودی، نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم اظهار داشت: مهم‌ترین حرکت دولت تدبیر و امید در حوزه بهداشت و درمان صورت گرفته است.
وی افزود: در شهرستان شاهرود شرایط مهیاست که شهرستان را از حالت درمان‌محور به سمت آموزش‌محور سوق دهیم.
تقدیر مسؤولان و مردم شهرستان شاهرود از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به دلیل خدمات ارزنده دولت یازدهم در اجرای طرح تحول سلامت و اهدای لوح تقدیر به نمایندگی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران به قاضی‌زاده‌هاشمی نیز در حاشیه این مراسم انجام شد.

منبع: فارس

به گزارش جهان نیوز، سیدحسن قاضی‌زاده‌هاشمی که امروز به شهرستان شاهرود در شرق استان سمنان سفر کرده است، دقایقی پیش در جمع مسؤولان استان سمنان در آیین بهره‌برداری از طرح‌های دانشگاه علوم پزشکی شاهرود اظهار داشت: انقلابی‌گری در شرایط کنونی به معنای رفع مشکلات و گرفتاری‌های مردم است و باید به‌طور جدی به این امر توجه داشت. وی تصریح کرد: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دنبال رفع دغدغه‌های مردم است و اختلاف‌ها منشأ یأس می‌شود و از هیچ کس مورد قبول نیست. وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: همه باید همت کنیم تا مشکلات مردم برطرف شود و همه مسؤولان نظام جمهوری اسلامی برای رفع مشکلات کشور تلاش کنند. قاضی‌زاده‌هاشمی بیان داشت: امروز باید باور کنیم آن موقعی انقلاب ما آسیب‌پذیر است که کنار هم نباشیم. استاندار سمنان نیز در این مراسم گفت: در حوزه بهداشت و درمان یک کار کاملاً بی‌سابقه و خدمتی ماندگار در دولت تدبیر و امید صورت گرفته است. سیدحسن حسینی‌شاهرودی، نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم اظهار داشت: مهم‌ترین حرکت دولت تدبیر و امید در حوزه بهداشت و درمان صورت گرفته است. وی افزود: در شهرستان شاهرود شرایط مهیاست که شهرستان را از حالت درمان‌محور به سمت آموزش‌محور سوق دهیم. تقدیر مسؤولان و مردم شهرستان شاهرود از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به دلیل خدمات ارزنده دولت یازدهم در اجرای طرح تحول سلامت و اهدای لوح تقدیر به نمایندگی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران به قاضی‌زاده‌هاشمی نیز در حاشیه این مراسم انجام شد. منبع: فارس
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا