امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۵:۱۱ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

تغییرات در معاونت سیاسی رسانه ملی

به گزارش جهان نیوز، با حکم مجید آخوندی معاون سیاسی سازمان صداوسیما، «امیر علی ملکی» مدیرکل برنامه‌های سیاسی به عنوان مشاور معاونت سیاسی و «محمدرضا قنبری» به سمت مدیرکل برنامه‌های سیاسی منصوب شد. قنبری پیش از این مدیریت گروه سیاسی شبکه یک سیما را بر عهده داشت.
همچنین مهرداد سیدمهدی رئیس خبرگزاری صدا و سیما نیز در حکمی «ابراهیم شکوری» را به‌ عنوان مدیرکل اخبار داخلی رسانه ملی منصوب کرد؛ پیش از این حسین سفاری عهده‌دار این سمت بود.
همچنین با حکم رئیس خبرگزاری صدا و سیما «علی کشاورزعلوی» به عنوان مدیرکل اخبار استان‌ها منصوب شد. گفتنی است؛ پیش از این سید داوود موسوی عهده‌دار این سمت بود.

منبع:باشگاه خبرنگاران

به گزارش جهان نیوز، با حکم مجید آخوندی معاون سیاسی سازمان صداوسیما، «امیر علی ملکی» مدیرکل برنامه‌های سیاسی به عنوان مشاور معاونت سیاسی و «محمدرضا قنبری» به سمت مدیرکل برنامه‌های سیاسی منصوب شد. قنبری پیش از این مدیریت گروه سیاسی شبکه یک سیما را بر عهده داشت. همچنین مهرداد سیدمهدی رئیس خبرگزاری صدا و سیما نیز در حکمی «ابراهیم شکوری» را به‌ عنوان مدیرکل اخبار داخلی رسانه ملی منصوب کرد؛ پیش از این حسین سفاری عهده‌دار این سمت بود. همچنین با حکم رئیس خبرگزاری صدا و سیما «علی کشاورزعلوی» به عنوان مدیرکل اخبار استان‌ها منصوب شد. گفتنی است؛ پیش از این سید داوود موسوی عهده‌دار این سمت بود. منبع:باشگاه خبرنگاران
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا