امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۴:۲۸ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

تغییر آغاز به کار پنجمین دوره انتخابات شوراها

به گزارش جهان نیوز به نقل از تسنیم، محمد محمودی شاه‌نشین رئیس هیئت مرکزی نظارت بر پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با از آغاز به کار این دوره از شوراهای شهر از 12 شهریور خبر داد و گفت: طبق مصوبه جدید مجلس در ذیل طرح تعیین وظایف و اختیارات شوراها و شهرداران، شوراها می‌بایست از 14 مرداد آغز به کار کنند که این مصوبه هنوز در شورای نگهبان بررسی نشده است.

وی افزود: با توجه به اینکه مصوبه مجلس مبنی بر تغییر در زمان آغاز به کار شوراهای اسلامی شهر و روستا هنوز در شورای نگهبان بررسی نشده و این شورا نسبت به آن اعلام نظر نکرده است، بنابراین، مصوبه جدید مجلس شامل پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا نمی‌شود و این دوره طبق قانون قبلی و از 12 شهریور آغاز به کار می‌‌کند.

رئیس هیئت مرکزی نظارت بر پنجمین دوره انتخابات شوراها، تصریح کرد: در صورت بررسی مصوبه جدید مجلس درباره زمان آغاز به کار شوراها در شورای نگهبان و تصویب نهایی آن، ششمین دوره انتخابات شوراها از ۱۴ مرداد آغاز به کار می‌کند.

به گزارش جهان نیوز به نقل از تسنیم، محمد محمودی شاه‌نشین رئیس هیئت مرکزی نظارت بر پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با از آغاز به کار این دوره از شوراهای شهر از 12 شهریور خبر داد و گفت: طبق مصوبه جدید مجلس در ذیل طرح تعیین وظایف و اختیارات شوراها و شهرداران، شوراها می‌بایست از 14 مرداد آغز به کار کنند که این مصوبه هنوز در شورای نگهبان بررسی نشده است. وی افزود: با توجه به اینکه مصوبه مجلس مبنی بر تغییر در زمان آغاز به کار شوراهای اسلامی شهر و روستا هنوز در شورای نگهبان بررسی نشده و این شورا نسبت به آن اعلام نظر نکرده است، بنابراین، مصوبه جدید مجلس شامل پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا نمی‌شود و این دوره طبق قانون قبلی و از 12 شهریور آغاز به کار می‌‌کند. رئیس هیئت مرکزی نظارت بر پنجمین دوره انتخابات شوراها، تصریح کرد: در صورت بررسی مصوبه جدید مجلس درباره زمان آغاز به کار شوراها در شورای نگهبان و تصویب نهایی آن، ششمین دوره انتخابات شوراها از 14 مرداد آغاز به کار می‌کند.
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا